Apple HomePod

Inteligentne głośniki od Google i Apple taniej o kilkadziesiąt procent, ale trzeba się (bardzo) spieszyć!

W jednym z popularnych serwisów wyprzedażowych trwa dziś dzień poświęcony urządzeniom smart home. Dzięki temu, można nabyć, między innymi, inteligentne głośniki Google Nest Mini i Apple HomePod w bardzo korzystnych cenach.

Inteligentny głośnik uzależnia, zupełnie jak zmywarka czy klimatyzacja

Inteligentny głośnik to jeden z tych elementów wyposażenia domowego, które potrafią od siebie uzależnić i to bardzo szybko. Tak, jak kiedyś zupełnie nie odczuwaliśmy braku zmywarki, pralki automatycznej czy klimatyzacji, dziś bez tych rzeczy ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Tutaj jest podobnie – wystarczy krótka komenda głosowa, by uzyskać dostęp do potrzebnych informacji, posłuchać muzyki czy sterować rozwiązaniami inteligentnego domu, takimi jak oświetlenie czy urządzenia sprzątające. Kto raz zazna tej wygody – chętnie korzysta przez cały czas.

Apple HomePod i Google Nest Mini w świetnych cenach!

W serwisie internetowym iBOOD.com, trwa dzień dedykowany rozwiązaniom inteligentnego domu. Z tej okazji, podstawowe głośniki z ekosystemów Apple i Google, można kupić znacznie taniej, niż gdyby przyszło zapłacić za nie sugerowane ceny detaliczne.

Google Nest Mini to niewielki głośnik, którego możliwości zdumieją niejednego użytkownika. W dodatku, dzięki stonowanemu wzornictwu, bezproblemowo wkomponuje się w każde wnętrze, w jakim go umieścimy.

Inteligentne głośniki od Google i Apple taniej o kilkadziesiąt procent, ale trzeba się (bardzo) spieszyć!
fot. Google

W ramach promocji na iBOOD.com, jego cena została obniżona do poziomu 134,95 zł, czyli aż 50% taniej, niż zazwyczaj! Głośnik zamówić można na tej stronie internetowej.

Nikomu nie trzeba przedstawiać drugiego z przecenionych głośników – Apple HomePod. Stanowi on doskonałe uzupełnienie ekosystemu urządzeń Apple, będąc bramą do szybkiej komunikacji z asystentką głosową Siri oraz źródłem dźwięku o bardzo wysokiej, jak na głośnik Bluetooth, jakości. Jego cena w iBOOD.com to dziś 1179 złotych, czyli 31% taniej od standardowej ceny! HomePod w promocyjnej cenie dostępny jest tutaj.

Apple HomePod
fot. Unsplash.com

Nie tylko głośniki

W ramach promocji rozwiązań smart home na iBOOD.com, dostępne są również inne produkty, między innymi oświetlenie od firmy Brilliant oraz systemy bezpieczeństwa Honeywell. Pełna lista okazji dostępna jest tutaj.

Inteligentne głośniki od Google i Apple taniej o kilkadziesiąt procent, ale trzeba się (bardzo) spieszyć!
Plafoniera Brilliant

Promocyjna sprzedaż urządzeń smart home potrwa do 1 listopada, dzięki czemu mamy jeszcze trzy dni na decyzję. W przypadku głośników ten czas jest znacznie krótszy – oferta specjalna obowiązuje wyłącznie w dniu 29 listopada.

Dla kogoś, kto myśli o uzupełnieniu ekosystemu Apple albo Google o kolejne urządzenie, bądź szuka rozwiązań smart home, to idealna okazja do tego, by poszerzyć posiadany asortyment, płacąc przy tym znacznie mniej, niż w przypadku, kiedy promocja nie obowiązuje.