Apple HomePod Mini

Apple HomePod Mini – nowy głośnik w bardzo przystępnej cenie

Apple oficjalnie zapowiedziało swój nowy głośnik – HomePod Mini. Urządzenie doczekało się kilku interesujących funkcji i będzie mogło powalczyć z innymi konstrukcjami dostępnymi na rynku.

Apple oficjalnie zaprezentowało swój nowy, inteligentny głośnik – HomePod Mini. Sprzęt to mniejsza wersja oryginalnego HomePoda, która w tym przypadku cechuje się mniejszym rozmiarem. Podobnie, jak w przypadku pełnowymiarowego głośnika Apple, wersja HomePod Mini została pokryta siatką z tkaniny w kolorze czarnym oraz białym. Na górze znalazł się wyświetlacz, który jest w stanie pokazywać działanie asystentki Siri. Nowy model ma kulisty kształt i rezygnuje z podłużnego projektu oryginału.

Apple HomePod Mini

Apple HomePod Mini – pięć kluczowych obszarów

Apple w HomePod Mini skupia się na pięciu ważnych obszarach. Konkretniej to: jakość dźwięku, działanie inteligentnego asystenta, kompatybilność z ekosystemem smart home, prywatność i bezpieczeństwo, a także zupełnie nowa wydajność.

Nowy HomePod Mini został wyposażony w układ Apple S5, który pozwala na polepszenie jakości muzyki. Wiele głośników HomePod może dzięki temu odtwarzać muzykę jednocześnie, bez zakłóceń. Apple używa w HomePod Mini układu U1, który debiutował w zeszłorocznych iPhone’ach, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z funkcji Handoff. Głośnik Apple HomePod Mini będzie współpracował z serwisami takimi, jak Pandora, Amazon Music i iHeart Radio. Zabraknie jednak integracji ze Spotify.

Apple HomePod Mini
Apple HomePod Mini

Cała konstrukcja będzie dostępna w sprzedaży od 18 listopada bieżącego roku w cenie 99 dolarów.