(źródło: Apple TV+)
(źródło: Apple TV+)

Masz konsolę Xbox? Możesz dostać 3 miesiące Apple TV+ za darmo

Serwis Apple TV+ jest dostępny za darmo w ramach kolejnej akcji promocyjnej. Tym razem oferta została skierowana do użytkowników wyposażonych w konsolę Xbox, którzy po zainstalowaniu na niej aplikacji mogą przez 3 miesiące cieszyć się bezpłatnym dostępem do filmów, seriali i programów.

Streaming zyskuje na popularności

Platformy do streamowania filmów czy seriali zyskują na popularności. Do ich działania konieczny jest Internet oraz odpowiednie urządzenie, takie jak inteligentny telewizor, smartfon, tablet czy komputer. Cechują się prostotą w użyciu oraz możliwością włączenia, zatrzymywania i wyłączania odtwarzania treści w dowolnie wybranym przez użytkownika momencie. Można rzec, że rozwiązanie to powoli wypiera z rynku tradycyjną telewizję, przynajmniej wśród młodych ludzi. Wśród licznych serwisów można wspomnieć oczywiście o SkyShowtime, Netfliksie, HBO Max, Disney+ czy Apple TV+.

Ta ostatnia platforma streamingowa obejmuje treści, takie jak filmy, seriale czy programy, a także propozycje dla najmłodszych. Znajdziemy tam m.in. Monarch Dziedzictwo Potworów, Obławę, Silos czy Dźwięki Ziemi. Miesięczny koszt subskrypcji wynosi 34,99 złotych, więc wypada dość drogo w porównaniu do innych serwisów. Dostęp do Apple TV+ często można jednak zyskać za darmo. Choć zazwyczaj promocje kierowane są do nowych użytkowników, zdarza się, że ofertę udaje się także zastosować na kontach „stałych bywalców” platformy lub u osób powracających.

Apple TV+ bez opłat dla użytkowników konsoli Xbox

Tym razem serwis giganta technologicznego z Cupertino uruchomił promocję dla szczęśliwych posiadaczy konsoli Xbox. Użytkownicy mogą korzystać z serwisu przez 3 miesiące bez opłat i cieszyć się dostępem do filmów, popularnych seriali czy programów znanych na całym świecie.

Apple TV+ za darmo na trzy miesiące dla posiadaczy konsoli (źródło: Xbox)
Apple TV+ za darmo na trzy miesiące dla posiadaczy konsoli (źródło: Xbox)

Aby skorzystać z darmowego dostępu do platformy streamingowej należy pobrać aplikację na konsolę, a następnie zalogować się na utworzone konto i aktywować bezpłatną propozycję.

Najnowsza oferta Apple TV+ obowiązuje do 7 lipca 2024 roku, więc jeśli akurat Wasza subskrypcja została już opłacona za najbliższy miesiąc, możecie spokojnie wykorzystać ją do końca i zaczekać na jej wygaśnięcie. Dopiero po dezaktywowaniu możliwe będzie dołączenie do akcji i włączenie darmowej usługi.

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!