Nowy pakiet Stream+ (źródło: Polsat Box)
Nowy pakiet Stream+ (źródło: Polsat Box)

Nowy pakiet Polsat Box: tańszy dostęp do Disney+ i HBO Max

Operator Polsat Box stworzył nowy pakiet, obejmujący dwa popularne serwisy streamingowe. W Stream+ znalazł się Disney+ i HBO Max. Ile można zaoszczędzić dzięki najnowszej opcji i jakie są warunki skorzystania z oferty?

Popularność platform do streamingowania treści

Serwisy streamingowe stają się coraz bardziej popularne. W zasadzie nie potrzebujemy już dostępu do tradycyjnej telewizji, wystarczy komputer czy laptop, a w niektórych przypadkach nawet przeciętny smartfon, aby włączyć nasze ulubione treści. Oczywiście nadal preferujemy duże, telewizyjne ekrany, ale często nawet nie wyszukujemy kanałów naziemnych, a po prostu podłączamy nasz Smart TV do sieci internetowej.

Jednym z najprostszych rozwiązań na dostęp do ulubionych filmów i seriali są platformy streamingowe, których liczba sukcesywnie wzrasta. Możemy tutaj wspomnieć oczywiście o Netfliksie, Disney+, HBO Max, SkyShowtime, Amazon Prime Video, Playerze czy Apple TV+.

Idąc z duchem czasu coraz więcej operatorów udostępnia swoim klientom zróżnicowane pakiety, obejmujące serwisy streamingowe. Jedną z firm, która właśnie wdraża dodatkowy pakiet jest Polsat Box.

Nowy pakiet Stream+ (źródło: Polsat Box)
Nowy pakiet Stream+ (źródło: Polsat Box)

Nowy pakiet od Polsat Box

Nowy pakiet o nazwie Stream+ umożliwia klientom wykupienie subskrypcji dwóch platform: Disney+ i HBO Max oraz dostępu do trzech kanałów HBO. Cena tego zestawu jest niższa w porównaniu do comiesięcznego opłacania abonamentu tych serwisów osobno.

Aby możliwe było wykupienie dodatkowego pakietu Stream+ konieczne jest zainwestowanie w ofertę telewizji internetowej lub kablowej i satelitarnej IPTV, proponowaną przez operatora Polsat Box. Tą pierwszą możemy opłacić w postaci tzw. oferty Praktycznej – ze stałym zobowiązaniem na pakiet telewizyjny lub Elastycznej – bez stałego zobowiązania. W przypadku telewizji kablowej i satelitarnej IPTV możliwe jest wybranie jednego z czterech pakietów – S z 57 kanałami, M z 79 kanałami, M Sport z 85 kanałami oraz L obejmującego 139 kanałów.

Oferta pakietów telewizji kablowej i satelitarnej IPTV (źródło: Polsat Box)
Oferta pakietów telewizji kablowej i satelitarnej IPTV (źródło: Polsat Box)

Pakiet Stream+ kosztuje 49,99 złotych za miesiąc i obowiązuje przez 2 lata. Po upływie 24 miesięcy kolejne opłaty wzrosną do 59,99 złotych. Obecna cena subskrypcji platformy Disney + wynosi 37,99 złotych za miesiąc lub 379,90 złotych za rok. W przypadku serwisu HBO Max miesięczna opłata wynosi 29,99 złotych za miesiąc lub 234,99 złotych za cały rok. Wychodzi więc na to, że nowy pakiet operatora Polsat Box pozwoli zaoszczędzić około 18 złotych w rozliczeniu miesięcznym.