(źródło: Apple TV+)
(źródło: Apple TV+)

Apple TV+ za darmo dla właścicieli smart telewizorów LG

Platforma Apple TV+ znowu trafia w ręce widzów na trzy miesiące bez opłat. Oferta została jednak mocno ograniczona do wybranych modeli Smart TV marki LG. Kto i w jaki sposób może skorzystać z najnowszej promocji?

Popularność serwisów streamingowych

Inteligentne telewizory, a wraz z nimi serwisy streamingowe, stały się na tyle popularne, że coraz więcej osób nie korzysta z kanałów telewizyjnych. Zapewne nikogo to nie dziwi, bo platformy o bogatej liczbie treści są niezwykle wygodne i pozwalają swobodnie wybierać filmy, programy czy seriale oraz w dowolnej chwili je zatrzymać. Pomimo opłat subskrypcyjnych widzowie decydują się na tę formę dostępu do różnorodnych produkcji.

Jednym z serwisów streamingowych, zyskujących na popularności w Polsce, jest Apple TV+. To tam obejrzymy m.in. Plan wycieczki, Monarch, Silos czy bajki oraz liczne programy przyrodnicze. Platforma często udostępnia nowe promocje, w ramach których użytkownicy mogą skorzystać z darmowego dostępu do treści. Tak jest i tym razem, oferta jednak została ograniczona do konkretnych modeli telewizorów.

Darmowy dostęp do Apple TV+ na 3 miesiące (źródło: LG)
Darmowy dostęp do Apple TV+ na 3 miesiące (źródło: LG)

Dostęp do Apple TV+ na 3 miesiące bez opłat

Promocja na 3 miesiące Apple TV+ za darmo tym razem została skierowana do posiadaczy LG Smart TV 4K i 8K. To jednak nie koniec warunków. Aby zyskać bezpłatny dostęp do tej platformy streamingowej, telewizory te musiały zostać wyprodukowane w latach 2018 do 2024. Oferta obowiązuje dla nowych użytkowników od 6 lutego do 30 kwietnia br.

Aby skorzystać z promocji należy otworzyć aplikację Apple TV+ bezpośrednio na telewizorze LG Smart TV, a następnie spełniać kolejne kroki, wyświetlane na ekranie. Po upływie bezpłatnego czasu z podpiętej karty automatycznie zostanie pobrana opłata w wysokości 34,99 złotych za kolejny miesiąc korzystania z serwisu.

Warto więc sobie zapisać czy dodać przypomnienie, aby odpowiednio wcześniej zrezygnować z subskrypcji, oczywiście jeśli nie chcemy korzystać już z platformy.