Apple TV dostępne na wszystkich telewizorach Philips z Android TV!

Apple TV dostępne na wszystkich telewizorach Philips z Android TV!

Kiedy producenci informują o udostępnieniu możliwości, najczęściej dołączają krótką bądź dłuższą listę urządzeń, które będą mogły skorzystać z wprowadzanych ulepszeń. W przypadku firmy Philips i produkowanych przez nią telewizorów, na które właśnie trafiła aplikacja Apple TV było zgoła inaczej – udostępniono ją dla wszystkich zainteresowanych.

Przekazany w dniu 7 czerwca 2021 roku komunikat prasowy informuje o udostępnieniu platformy Apple TV na wszystkich telewizorach Philips wykorzystujących system Android TV. Wystarczy, że na urządzeniu zainstalowano system w wersji 8.0 lub nowszej. Tak szybkie i kompleksowe udostępnienia nowych usług to w branży TV naprawdę rzadko spotykana sytuacja!

Apple TV – co oferuje?

Nabywcy telewizorów wyprodukowanych w 2021 roku, znajdą aplikację Apple TV fabrycznie zainstalowaną na ich urządzeniach. W przypadku starszych odbiorników, by z niej skorzystać, należy pobrać ją ze sklepu Google Play bądź autorskiego odpowiednika – Philips TV Collection.

Decydując się na pobranie i opłacenie subskrypcji, abonenci Apple TV zyskają dostęp do kanałów: STARZPLAY, Acorn TV i Noggin, a także filmów i seriali udostępnianych w formie VoD. Wśród nich Ted Lasso, The Morning Show, For All Mankind i Servant.

Bardzo się cieszę, że możemy udostępnić Apple TV+ użytkownikom naszych telewizorów z systemem Android. Jest to jedna z najlepszych usług streamingowych, która w połączeniu z naszą wielokrotnie nagradzaną technologią przetwarzania obrazu i unikalnym systemem Ambilight pozwoli widzom cieszyć się treściami Apple TV+ w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Martijn Smelt, CMO Europe w TP Vision