Cyfrowy aparat fotograficzny (źródło: Hykker)
Cyfrowy aparat fotograficzny (źródło: Hykker)

Dzień Dziecka z tanią elektroniką z Biedronki! W ofercie aparat, mini drukarka i długopis 3D

Sieć sklepów Biedronka w tym tygodniu wprowadza do swojej oferty trzy ciekawe urządzenia marki Hykker. Choć są one dedykowane dla dzieciaków z okazji ich nadchodzącego święta, to również dorośli chętnie z nich skorzystają. Wśród propozycji znalazł się cyfrowy aparat fotograficzny, drukarka termiczna, a także długopis 3D.

Cyfrowy aparat fotograficzny dla maluchów

Mały, kompaktowy, cyfrowy aparat fotograficzny Hykker jest ciekawą propozycją dla dzieciaków. Nie jest to typowa zabawka, bowiem można na niej wykonać prawdziwe zdjęcia czy nagrywać filmy, nawet w jakości Full HD. Niewielka forma idealnie wpasuje się w małe ręce i z pewnością zainteresuje dzieci.
Aparat został wyposażony w pasek, który pozwala na swobodne jego zawieszenie na szyi. Ponadto urządzenie ma także silikonową nakładkę, która chroni sprzęt przed uszkodzeniem, gdy upadnie. Dodatkową opcją dla maluchów jest możliwość umieszczania na zdjęciach czterech rodzajów ramek, włączanie filtrów negatywu, sepii czy robienie zdjęć w czerni i bieli . Dzieciaki mogą też uruchamiać gry takie, jak Snake, Push the box, Labirynt czy 2048.

Urządzenia na Dzień Dziecka w sieci Biedronka (źródło: Hykker/Facebook)
Urządzenia na Dzień Dziecka w sieci Biedronka (źródło: Hykker/Facebook)

Producent zaopatrzył urządzenie w kartę microSD o pojemności 1 GB, dzięki czemu można w łatwy sposób przegrać wykonane przez dziecko (i dorosłych) zdjęcia. W zestawie umieszczono też kabel USB, który pozwoli na naładowanie baterii.

Drukarka termiczna, która przeniesie na papier ulubionych bohaterów

W ofercie sieci Biedronka pojawiła się także drukarka termiczna Hykker. Również to urządzenie cechuje mobilność i niewielki rozmiar. Sprzęt ten umożliwia szybki wydruk zdjęć, obrazków, etykiet czy własnych tekstów. Jego działanie opiera się o dedykowaną aplikację iPrint, dostępną na urządzenia mobilne, zarówno z systemem iOS, jak i Android.

Drukarka termiczna (źródło: Hykker)
Drukarka termiczna (źródło: Hykker)

Drukarka termiczna została wyposażona w niebieską diodę, której świecenie powiadamia użytkownika o gotowości do uruchomienia procesu drukowania. Gadżet ten, choć pojawił się z okazji Dnia Dziecka, może także być doskonałym pomocnikiem w codziennym życiu osób dorosłych. W zestawie znajdują się dwie rolki papieru, a także przewód USB do ładowania urządzenia.

Długopis 3D marki Hykker pozwoli puścić wodze fantazji

Zabawa drukowaniem 3D to nie tylko świetna propozycja dla najmłodszych, ale też i dorosłych, którzy chcą dać ponieść się wyobraźni. Przestrzenne budowanie elementów jest niezwykle rozwijające, a jednym z urządzeń umożliwiających ten proces jest długopis 3D marki Hykker.

Produkt jest bezprzewodowy i lekki, a jego kształt wyprofilowany, dzięki czemu charakteryzuje się łatwą obsługą, bez względu na wiek czy rozmiar dłoni użytkownika. Sprzęt oferuje dwie prędkości podaży filamentu PCL, a zakres osiąganych temperatur mieści się w granicach od 65 do 90 stopni Celsjusza.

Długopis 3D (źródło: Hykker)
Długopis 3D (źródło: Hykker)

Producent dodał do zestawu książeczkę z wzorami, dzięki czemu możemy stworzyć coś ciekawego, nawet przy tymczasowym braku weny. Wraz z długopisem użytkownik otrzymuje także 10 różnych kolorów filamentów o długości 5 metrów każdy, stojak na długopis oraz przewód USB do ładowania urządzenia.

Cena urządzeń i ich dostępność

Wszystkie produkty są bezpieczne i odznaczone certyfikatem DEKRA, gwarantującym trwałość, funkcjonalność i łatwość obsługi. Każde z trzech urządzeń związane jest z wydatkiem 119 złotych za sztukę.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu marki, produkty mają być dostępne w wybranych sklepach sieci Biedronka od czwartku 25 maja 2023 roku, aż do wyczerpania zapasów. Według aktualnej gazetki oraz kupujących, którym udało się już zdobyć urządzenia, sprzęty dostępne są już od początku tego tygodnia.