Tryb nocny kamery Netatmo

Chcesz rozbudować Smart Home o sprzęt Netatmo? Nadarza się świetna okazja – aż 25% taniej

Koniec listopada może się kojarzyć z dwiema rzeczami – pierwszymi przymrozkami oraz wszechobecnymi promocjami. Jak możemy połączyć te dwa tematy? Wyprzedażą z okazji Black Friday Netatmo, na ich produkty z kategorii Smart Home.

Mądre domostwo w niższej cenie

Produkty firmy Netatmo już niejednokrotnie pojawiały się na łamach naszego portalu zarówno w formach nowości, jak i również recenzji. Testowany przez nas zestaw inteligentnych termostatów Netatmo Valves dostępny jest teraz w cenie niższej o 25% w stosunku do kwoty regularnej.

To samo dotyczy również recenzowanej przez nas kamery zewnętrznej, a także całego systemu alarmowego. Obydwa te produkty nabyć możemy teraz ze zniżką wynoszącą 1/4 sugerowanej ceny.

Zniżki nie kończą się jednak na produktach testowanych na naszych łamach. Po raz pierwszy promocje dotyczą również zestawów urządzeń, a nie tylko pojedynczych produktów. W promocyjnej cenie dostępne są takie oferty jak:

  • Inteligentna stacja pogodowa wraz z akcesoriami takimi jak anemometr (do pomiaru prędkości i kierunku wiatru) czy deszczomierz. Dostępny jest również moduł wewnętrzny pozwalający na pomiary w środku naszego domu
  • Inteligentny termostat, Starter Pack zawierający dwie głowice, a także dodatkowe głowice do montażu na kaloryferze.
  • Inteligentna kamera wewnętrza oraz akcesoria do niej pasujące, takie jak: czujniki otwarcie okien i drzwi oraz alarm wewnętrzny
  • Inteligentna kamera zewnętrzna
  • Inteligentny czujnik dymu
  • Inteligentny czujnik jakości powietrza (szczególnie przydatny na piękne, polskie, jesienno-zimowe wieczory)

Wolność wyboru

Chcesz rozbudować Smart Home o sprzęt Netatmo? Nadarza się świetna okazja - aż 25% taniej

Wszystkie te produkty dostępne będą do kupna w promocyjnej cenie nie tylko w sklepie internetowym producenta, ale także w dużych sieciach z elektroniką użytkową, już od czwartku 26 listopada do poniedziałku 30 listopada (chociaż daty te mogą różnić się w zależności od danego sklepu i dostępności).