Domowe centrum rozrywki (źródło: Pixabay)
Domowe centrum rozrywki (źródło: Pixabay)

Canal+ Filmy i Seriale za darmo dla klientów oferty satelitarnej

Abonenci telewizji satelitarnej dostępnej na platformie Canal+ mogą teraz korzystać z dodatkowych kanałów za darmo w serwisie streamingowym. Usługę można uruchamiać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i telewizorach oraz przystawkach. Jakie stacje znalazły się w pakiecie?

Darmowe kanały dla użytkowników telewizji satelitarnej

Coraz więcej Polaków sięga po serwisy streamingowe, które są świetnym dodatkiem, a czasami nawet alternatywą, dla tradycyjnej telewizji. Operatorzy poszukują sposobu, aby przekonać do siebie kolejnych klientów, oferując dodatkowe usługi w obniżonych cenach czy czasowo bez opłat. Z taką właśnie akcją wystartowała platforma Canal+.

Abonenci wersji satelitarnej mogą do 30 listopada br. skorzystać z darmowego dostępu do pakietu streamingowego pod nazwą Filmy i Seriale. Użytkownicy w paczce znajdą stacje, takie jak Canal+ Premium, Film, Seriale, Family, 1 oraz Dokument. Część kanałów umożliwia cofnięcie odtwarzanych treści nawet do ośmiu godzin.

Cennik oferty Filmy i Seriale (źródło: Canal+)
Cennik oferty Filmy i Seriale (źródło: Canal+)

Jak zaznacza Piotr Kaniowski, rzecznik Canal+ Polska, to już druga taka akcja w ciągu ostatniego roku. Z tą różnicą, iż obecna promocja odblokowanych kanałów w wersji na żywo jest dostępna dla w serwisie Canal+ online dla abonentów telewizji satelitarnej.

Okna otwarte platformy Canal+

Użytkownicy z wykupionym abonamentem mogą cieszyć się teraz usługami Canal+ online bez dodatkowych opłat. Osoby te mogą korzystać z odblokowanych stacji zarówno na smartfonach i komputerach, jak i przystawkach Android lub Google TV oraz telewizorach z dostępem do Smart TV.

Co więcej, platforma, w ramach okien otwartych, co pewien czas udostępnia klientom dodatkowe stacje. Przykładowo w październiku abonenci mogli korzystać z TVN24 czy BBC Earth. Na ten moment, użytkownicy mogą natomiast zapoznać się z treściami na kanałach History oraz History 2.

Akcje w postaci okna otwartego zdarzają się coraz częściej i są dostępne u różnych operatorów, zachęcając do zaopatrzenia się w dodatkowe stacje oraz treści. Dla użytkowników Vectry w ten sposób udostępniono kanały, takie jak Discovery Channel, National Geographic oraz FX.