Thermomix TM6 (źródło: Vorwerk)

Promocja na Thermomix – pierwszą ratę 0% możesz zapłacić dopiero w styczniu!

O Thermomixie chyba słyszał każdy, a wielu z nas marzy o tym, aby pojawił się w naszej kuchni. Niektórych jednak odstrasza dość wysoka cena. Teraz marka Vorwerk ruszyła z promocją ratalną, dzięki której można zapomnieć o opłatach aż do stycznia.

Thermomix pomoże rządzić w kuchni

Roboty kuchenne stają się coraz bardziej popularne, szczególnie w dzisiejszych, zabieganych czasach. Jednym z najbardziej znanych urządzeń wspomagających codzienne gotowanie jest Thermomix marki Vorwerk, która w tym roku obchodziła swoje 140 urodziny. Długoletnia tradycja przekonuje do produktów tej marki coraz więcej użytkowników. Choć roboty oferowane są w dość wysokich cenach, urządzenia te można kupić w wygodnych ratach.

Szczególna okazja pojawia się właśnie teraz, gdyż marka Vorwerk uruchamia kolejną promocję ratalną bez dodatkowych opłat. Dzięki niej ceny TM6, zestawu TM6 ze Stacją Thermomix Friend i TM6 z nakładką krojącą oraz Stację Thermomix Friend można podzielić na 10, 20 lub 22 raty 0%. Dodatkowo, pierwszą opłatę można odroczyć aż do stycznia, dzięki czemu robot może pomóc w świątecznych przygotowaniach, jednocześnie nie nadwyrężając budżetu domowego pod koniec roku. W przypadku zakupu TM6 lub zestawu z robotem, użytkownicy mają możliwość skorzystania z Usługi Nieodpłatnej Naprawy. Robot jest dostępny w ratach już od 272 złotych miesięcznie.

Standardowa cena urządzenia TM6 wynosi 5995 złotych, natomiast Stacja Thermomix Friend bez naczynia wynosi 1715 złotych. Zestaw złożony z tych sprzętów związany jest z kosztem około 7200 złotych, a nakładka krojąca kosztuje 495 złotych.

Listopadowa promocja kredytowa na Thermomix (źródło: Vorwerk)
Listopadowa promocja kredytowa na Thermomix (źródło: Vorwerk)

Promocja ratalna na sprzęt Kobold i zasady akcji

W podobnej promocji znalazł się także modułowy system do utrzymania czystości, znany pod nazwą Kobold. Również ten ciekawy zestaw, który odciąży nas w codziennych obowiązkach, można zakupić w ratach 0% z prolongatą aż do stycznia. Raty za zestaw Kobold zaczynają się już od 165 złotych miesięcznie, natomiast koszt urządzeń jest różny w zależności od wybranego zestawu. Ceny startują od 4955 złotych, a kończą się na 13 415 złotych.

Listopadowa promocja kredytowa na modułowy system do utrzymania czystości Kobold (źródło: Vorwerk)
Listopadowa promocja kredytowa na modułowy system do utrzymania czystości Kobold (źródło: Vorwerk)

Promocja wystartowała 5 listopada 2023 roku i będzie trwać aż do 30 listopada 2023 roku. Aby skorzystać z okazji należy umówić się na prezentację poprzez formularz lub bezpośrednio skontaktować się z przedstawicielem handlowym marki Vorwerk.