CANAL+ online

Masz telewizor Samsunga? Od dziś CANAL+ online obejrzysz bez dodatkowych akcesoriów

Zarządzający platformami udostępniającymi filmy i programy telewizyjne na żądanie mocno starają się, by ich usługi docierały do jak najszerszego grona klientów. Drzwi do świata CANAL+ online właśnie uchyliły się przed wieloma z nich – usługa trafiła na telewizory wyprodukowane przez Samsunga.

O zaletach korzystania z rozwiązań smart TV nikogo przekonywać nie trzeba. Wystarczy wybrać ikonkę danej aplikacji bezpośrednio z menu telewizora (albo podyktować, co się chce obejrzeć asystentowi głosowemu), by w ciągu zaledwie kilku sekund uzyskać dostęp do treści wideo, na które mamy ochotę w danym momencie.

Brak konieczności korzystania z dedykowanych dekoderów, przystawek czy strumieniowania obrazu ze smartfona to spore udogodnienie, dzięki czemu coraz częściej sięgamy po tego typu serwisy. Do grona tych dostawców treści, którzy obecni są na telewizorach Samsunga z systemem Tizen, właśnie dołączył CANAL+ ze swoim serwisem CANAL+ online.

CANAL+ online – wymagania sprzętowe

Nowego na platformie Tizen serwisu nie trzeba przedstawiać. W zamian za miesięczną opłatę otrzymujemy dostęp do autorskich kanałów CANAL+, a także do sporej ilości treści dostępnych w systemie VoD (ponad 6000 godzin, w tym takie seriale jak Klangor czy Żmijowisko).

CANAL+ to również platforma doskonale znana miłośnikom piłkarskich emocji. Tylko tam otrzymają pełną ofertę spotkań PKO BP Ekstraklasy, angielskiej Premier League, rozgrywek hiszpańskich, francuskich itd.

Aplikacja CANAL+ online dostępna jest na telewizorach Samsung wyprodukowanych w latach 2018-2021, z systemem Tizen w wersji 4.0 i nowszym, w tym na najnowszych urządzeniach Neo QLED i QLED.

CANAL+ online

Nie widzisz aplikacji? Nie panikuj

Jak informuje CANAL+, proces udostępniania aplikacji w sklepie APPS dopiero się zaczął, dlatego istnieje możliwość, że ta nie będzie widoczna dla części użytkowników. W takiej sytuacji należy ręcznie wyszukać ją w sekcji VIDEO sklepu z aplikacjami dla telewizorów Samsung.

Ja sam zaliczam się do miłośników piłki nożnej, dlatego bardzo cieszę się, że platforma CANAL+ online może zyskać większą popularność. Czy to dodatkowy argument, by szukając telewizora wybrać właśnie Samsunga?

Z całą pewnością.