Wielkanoc w wirtualnej rzeczywistości? Dzięki promocji HTC taniej, niż zazwyczaj!

Wielkanoc w wirtualnej rzeczywistości? Dzięki promocji HTC taniej, niż zazwyczaj!

Gogle VR HTC Vive Cosmos, HTC Vive Cosmos Elite i HTC Vive Cosmos Elite HMD, w wybranych sieciach handlowych kosztują teraz znacznie mniej. Warto zapoznać się z promocją już teraz, gdyż trwa zaledwie kilka dni.

Pierwszym krokiem niezbędnym do poczynienia, by rozpocząć przygodę z wirtualną rzeczywistością jest zakup odpowiednich gogli. W tym miejscu pojawia się pierwsza przeszkoda – z całą pewnością tego typu urządzenia nie należą do najtańszych. Niestety, nawet najprostsze, markowe zestawy wymagają przeznaczenia na ten cel kwoty ponad 2000 złotych. W ograniczeniu wydatków mogą pomóc oferty promocyjne, jakie producenci urządzeń ogłaszają co jakiś czas. Właśnie otrzymaliśmy informację, zgodnie z którą wybrane gogle VR produkcji HTC sprzedawane są obecnie w niższych cenach niż zazwyczaj.

Firma HTC poinformowała, że ceny gogli HTC Vive Cosmos, HTC Vive Cosmos Elite i HTC Vive Cosmos Elite HMD zostały obniżone o 600 złotych. Promocja obowiązuje w dniach od 29 marca do 4 kwietnia u wybranych partnerów handlowych HTC, między innymi x-kom.pl, RTV Euro AGD, Media Expert i Morele. Dostępna jest również u operatorów komórkowych Orange i Play.

Dla przykładu, w sklepie x-kom.pl, ceny gogli HTC prezentują się następująco:

  • HTC Vive Cosmos: 2699 złotych (przecena z 3699 złotych);
  • HTC Vive Cosmos Elite: 3799 złotych (przecena z 4649 złotych);
  • HTC Vive Cosmos Elite HMD: 2199 złotych (przecena z 2999 złotych).

Zabawa w wirtualnej rzeczywistości może okazać się sposobem na ciekawe spędzenie przerwy świątecznej mimo obowiązujących zaleceń dotyczących ograniczenia spotkań. Warto spróbować!