Polujesz na gogle HTC w dobrej cenie? To jest ten moment!

Polujesz na gogle HTC w dobrej cenie? To jest ten moment!

Najistotniejszym mankamentów gogli do wirtualnej rzeczywistości jest ich wysoka cena, jednak dzięki promocji, jaką właśnie ogłosiło HTC, przeszkoda stała się mniejsza.

HTC VIVE Cosmos – jedne z najlepszych

Gogle HTC VIVE Cosmos i Cosmos ELITE to, z całą pewnością, jedne z najlepszych tego typu urządzeń, jakie obecnie można kupić. O ich możliwościach pisaliśmy nie tak dawno na przykładzie symulatora piłki nożnej, pozwalającemu piłkarzom pracować nad techniką i dochodzić do sprawności po ciężkich urazach w bezpiecznych warunkach, a osobom, które kopią piłkę jedynie amatorsko, dostarczającemu sporo zabawy i zupełnie nowych wrażeń.

Narzędzie niezbędne do przeniesienia się na wirtualne boisko, właśnie można kupić w okazyjnej cenie.

Można kupić taniej, ale trzeba się pospieszyć

Promocyjna oferta cenowa, jaką objęte zostały gogle HTC VIVE Cosmos i HTC VIVE Cosmos ELITE obowiązuje od dziś (2 lutego) przez najbliższe 5 dni, czyli do 7 lutego włącznie. Obniżki prezentują się następująco:

  • HTC VIVE Cosmos ELITE – z 4649 złotych na 3799 zł złotych;
  • HTC VIVE Cosmos – z 3699 złotych na 2699 złotych.

Ceny obniżono o odpowiednio 850 złotych i 1000 złotych, co sprawia, że promocja jest naprawdę interesująca.

Gogle do wirtualnej rzeczywistości HTC VIVE Cosmos i HTC VIVE Cosmos ELITE, w promocyjnych cenach, dostępne są u wybranych partnerów handlowych HTC. Należy jednak pamiętać, że okazja dostępna jest jedynie przez kilka najbliższych dni.