Rezzil Player 21

VR przyszłością gier piłkarskich? Rezzil Player 21 dostępny na Viveport

Na platformie Viveport, dedykowanej posiadaczom gogli HTC Vive, właśnie udostępniono symulator gry w piłkę nożną – Rezzil Player 21. Czy tego typu gry, pewnego dnia, zastąpią doskonale znane FIFĘ i PES?

Gra opracowana przez profesjonalistów

Choć tytuł Rezzil Player 21 nie cieszy się tak ogromną popularnością, jak popularne gry piłkarskie, które zainstalować możemy na konsolach i komputerach domowych, podobnie jak one, powstawał w oparciu o wiedzę i doświadczenie profesjonalistów, w tym byłych graczy czołowych klubów.

Jednym z zawodników uczestniczących w pracach nad Rezzil Player 21 był Vincent Kompany, znany przede wszystkim z występów w barwach Manchesteru City. Oto co sądzi o grze:

Zawodowi piłkarze muszą zawsze dawać z siebie wszystko, a ćwiczenia, jakie oferuje symulator Rezzil umożliwiają profesjonalny trening w przyjemny, skupiony na rywalizacji sposób, wystawiając na próbę zarówno ciało, jak i umysł.

Vincent Kompany

Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi ćwiczeń, z symulatora korzystają takie kluby, jak Manchester United, PSG czy Arsenal. Obecny jest również na treningach reprezentacji narodowych Anglii, Stanów Zjednoczonych i Francji.

Rezzil Player 21
fot. Rezzil

Przyjemne z pożytecznym

Dzięki możliwości wykonywania zaawansowanych ćwiczeń w izolowanych, bezpiecznych warunkach, Rezzil Player 21 może służyć nie tylko jako narzędzie do poprawy umiejętności piłkarzy, ale też jako jeden ze sposobów rehabilitacji i dochodzenia do sprawności fizycznej po urazie. Dzięki technologii VR, ćwiczący nie ma fizycznego kontaktu z piłką, boiskiem czy innymi zawodnikami.

Rezzil dowiódł, że jest niezbędnym narzędziem szkoleniowym dla wielu najlepszych klubów futbolowych na świecie, a my cieszymy się, że możemy dać ludziom możliwość grania w domu na równi z zawodowcami dzięki Rezzil Player 21.

Mamy świadomość, że trwająca pandemia ma ogromny wpływ zarówno na zawodowych piłkarzy, jak i na amatorów. Dlatego właśnie Rezzil to doskonały sposób, aby utrzymać swoje piłkarskie umiejętności na wysokim poziomie.

Adam Dickinson, dyrektor ds. rozwoju w Rezzil
Rezzil Player 21
fot. Rezzil

Rezzil Player 21 – szerokie możliwości treningu

Tak prezentują się kluczowe elementy gry, zgodnie z informacją od producenta:

  • Profesjonalny trening z wykorzystaniem tej samej technologii symulacji VR, która używana jest do szkolenia najlepszych piłkarzy z całego świata.
  • Tryb „Finishing Challenge” z trzema limitami czasu – 30, 60 lub 90 sekund, który umożliwia rozegranie piłki w pobliżu bramki.
  • Tryb „Endless mode” pozwala zmierzyć się z „Finishing Challenge” w swoim własnym tempie lub wziąć udział w bardziej swobodnej sesji treningowej.
  • Możliwość zakupu kredytów, aby odblokować w grze oryginalne produkty Adidas, takie jak legendarna piłka z mundialu w Meksyku z 1986 roku oraz najnowsze korki Adidas Predator Mutator.
  • Rywalizacje z innymi graczami w globalnych rankingach.

Sam bardzo lubię grać w piłkę nożną, dlatego z nieskrywaną chęcią wnikliwie przetestowałbym Rezzil Player 21 na Viveport. Tymczasem, zachęcam do sprawdzenia możliwości symulatora na poniższym filmie: