HomePod Mini (źródło: Apple)
HomePod Mini (źródło: Apple)

HomePod Mini dostępny w nowych kolorach – wyglądają świetnie!

Jeśli jesteś użytkownikiem ekosystemu Apple, prędzej czy później w Twoim domu zagości głośnik inteligentny HomePod Mini. Dotychczas był on dostępny tylko w dwóch podstawowych wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Podczas dzisiejszej konferencji, wprowadzającej na rynek słuchawki AirPod 3 oraz MacBooki Pro 13 i 14, Apple zapowiedziało dostępność HomePoda Mini w nowych kolorach. Powiem krótko: wyglądają rewelacyjnie!

Tylko białe i czarne… już nie!

Zawsze, gdy producenci sprzętu prezentują swoje urządzenia tylko w dwóch wersjach, tj. czarnej i białej, nie potrafię tego zrozumieć. Konsumenci stają się coraz bardziej otwarci na nowe barwy, jeśli chodzi o elektronikę, co firmy zaczęły wreszcie dostrzegać. Apple zresztą nie pozostało w tyle, bo iPhone’y z serii 13 też dostępne są w fajnych edycjach – choćby ten nowy niebieski robi wręcz furorę i sprzedaje się świetnie.

HomePod Mini dostępny w nowych kolorach - wyglądają świetnie!

HomePod Mini jest głośnikiem inteligentnym, który wydaje się must have dla osób, które korzystają z urządzeń wchodzących w skład ekosystemu Apple. Jasne, minusem dla nas, Polaków, jest brak obsługi języka polskiego, ale wierzę (może dość naiwnie), że Siri przemówi w naszym języku w perspektywie kolejnych lat.

Korzystasz z Apple? Pewnie kupisz HomePoda Mini

Ostatnio Tomek przygotował dla Was test porównawczy trzech najbardziej popularnych głośników inteligentnych – Nest Mini 2, Echo Dot 4 i HomePoda Mini. Wniosek był bardzo prosty: te trzy urządzenia, mimo podobnego przeznaczenia, są zupełnie różne i przeznaczone dla różnych grup odbiorców. Użytkownicy Apple powinni skierować wzrok w stronę HomePoda Mini i jest to raczej dla wszystkich dość jasne.

A jeśli dotychczas nie chcieliście kupić głośnika Apple, bo wybór wersji kolorystycznej ograniczał się do białej lub czarnej, teraz macie większe pole manewru. Wreszcie HomePoda Mini możecie kupić w takich kolorach, jak żółty, pomarańczowy oraz niebieski (choć patrząc na zdjęcia prasowe wygląda on bardziej na granatowy niż niebieski jako taki). Który podoba Wam się najbardziej?

Cena HomePoda Mini, niezależnie od wersji, wynosi 99 dolarów. Sprzedaż głośnika w nowej wersji kolorystycznej ruszy w listopadzie.

homepod mini