Honor prezentuje linię inteligentnych produktów Choice

Honor prezentuje linię inteligentnych produktów Choice

Firma Honor poinformowała właśnie o rozszerzeniu swojej oferty o urządzenia IoT, które pozwolą na stworzenie inteligentnego domu. Do portfolio marki trafił między innymi inteligentny odkurzacz, nawilżacz powietrza oraz elektroniczna szczoteczka do zębów.

Honor Choice – seria inteligentnych produktów, które mają ułatwić nam życie

Honor Choice jest gamą inteligentnych urządzeń, obejmujących takie dziedziny życia, jak sport czy rozrywka. Sprzęt IoT zapowiedziany dziś przed firmę Honor ma odzwierciedlać filozofię eleganckiego projektowania, wykorzystującego nowe technologie do stworzenia inteligentnego domu. Do oferty marki Honor trafia właśnie odkurzacz zaopatrzony w technologię odsysania i zmywania. Jest on napędzany przez silnik o mocy 350 W i oferuje 100 tysięcy obrotów na minutę.

Zastosowany akumulator ma nam pozwolić na ponad godzinę ciągłej pracy, a funkcja sterylizacji z wykorzystaniem lampy UV okaże się szczególnie przydatna właśnie teraz, kiedy szczególną wagę przywiązujemy do czystości pomieszczeń, w których przebywamy. Inteligentny odkurzacz ma łączyć się z dedykowaną aplikacją, która wyświetli między innymi, ile kalorii spaliliśmy podczas sprzątania. Sprzęt ma kosztować około 1300 juanów, co w przeliczeniu wyniesie niespełna 800 złotych. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu pisaliśmy na temat stanowiska marki Honor dotyczącego sprzętu z kategorii Internetu Rzeczy,

choice

Kolejnymi urządzeniami z serii Honor Choice są: wentylator oraz nawilżacz powietrza. Urządzenia te mogą okazać się niezastąpione podczas nadchodzących upalnych, letnich dni. Podstawowe modele wyceniono na 700 juanów, czyli około 400 złotych. Ponadto na rynek wprowadzone zostaną inteligentne czajniki, lampki biurkowe oraz elektroniczne szczoteczki do zębów. Łącznie zadebiutuje aż 11 inteligentnych produktów. Polskich cen, niestety, nie podano. Wiadomo jednak, że będą one dostępne w sprzedaży od czerwca tego roku.

Konferencja była również okazją do prezentacji tabletu Honor Pad V6. Więcej informacji na tego temat znajdziecie w serwisie Tabletowo.pl.

Rozwijając technologie, HONOR dąży do zapewnienia światu inteligentniejszego stylu życia. W tym wyjątkowym czasie chcemy pomóc młodym ludziom zachować fizyczne i psychiczne zdrowie, oferując im możliwości wydajnej zdalnej nauki i pracy. Jako ważny element naszej strategii inteligentnego życia w każdej sytuacji, HIHONOR.com ma na celu zapewnienie kompleksowego serwisu zakupowego poprzez oferowanie pełnej gamy produktów z doskonałą logistyką i usługami posprzedażowymi oraz wyjątkowymi korzyściami VIP

George Zhao, prezes firmy Honor