Taka okazja długo się nie powtórzy! Muzyczne okulary od Huawei w świetnej cenie!

Taka okazja długo się nie powtórzy! Muzyczne okulary od Huawei w świetnej cenie!

Obniżka ceny o 50% to poważny powód ku temu, by przyjrzeć się bliżej danemu sprzętowi, zwłaszcza, gdy rozważamy jego zakup, bądź ciekawi nas, co potrafi. Okulary z wbudowanymi głośnikami, takie jak Huawei X Gentle Monster Eyewear II, to wciąż ciekawostka, jednak w cenie, w której będzie można je nabyć jeszcze dziś, warto pokusić się o skosztowanie nowości.

Huawei X Gentle Monster Eyewear II – czym są i co potrafią?

W telegraficznym skrócie Huawei X Gentle Monster Eyewear II to okulary przeciwsłoneczne zaprojektowane przez firmę Gentle Monster, wyposażone w szkła Zeiss 3. kategorii, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom ochrony oczu przed promieniowaniem UV. Na pozór zwyczajną konstrukcję typu unisex, Huawei okrasił garścią nowoczesnych technologii, dzięki czemu okulary łączą się ze smartfonem wykorzystując technologię Bluetooth 5.2 i dokładnie tak, jak w przypadku typowych słuchawek bezprzewodowych, można wykorzystywać je do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych.

Oprócz tego, Huawei X Gentle Monster Eyewear II wyposażono w czujniki: dotykowy, uszczypnięcia i założenia, dzięki czemu odtwarzaniem i połączeniami można sterować przy pomocy szczypania i przesuwania palcem, a muzyka, w zależności od tego, czy nosimy okulary, czy nie, będzie wstrzymywana bądź wznawiana. O to, by treść prowadzonych rozmów telefonicznych nie mogła zostać podsłuchana przez osoby postronne, dba technologia emisji odwróconych fali dźwiękowych.

Okulary ładują się bezprzewodowo, w momencie, gdy spoczywają w dołączonym, stylowym etui. Maksymalny czas pracy na jednym, pełnym ładowaniu, to 5 godzin.

Huawei X Gentle Monster Eyewear II
Huawei X Gentle Monster Eyewear II

W tej cenie – czemu by nie spróbować?

Sugerowana cena detaliczna opisywanych okularów to 1399 złotych. Dzisiaj, z uwagi na organizowaną przez sklep internetowy Huawei.pl promocję okazjoWTORKI, będzie można kupić je równo o połowę taniej – za 699 złotych. To już zdecydowanie bardziej przystępna cena!

Huawei X Gentle Monster Eyewear II

By móc kupić inteligentne okulary w promocyjnej cenie, trzeba się jednak pospieszyć. Dostępne będą w sprzedaży tylko dziś – 15 grudnia, w godzinach od 9:00 do 21:00, albo od 9:00 do momentu sprzedania ostatniego, promocyjnego egzemplarza. Obniżką ceny objęto 50 par okularów Huawei X Gentle Monster Eyewear II.

Jesteś entuzjastą nowych technologii i lubisz testować innowacje przed innymi? To może być dla Ciebie fajna okazja. Oczywiście jeśli ktoś z Was je kupi, koniecznie podzielcie się wrażeniami z ich użytkowania w komentarzu.

Ofertę znajdziecie na Huawei.pl.