Roborock czy Viomi? Ciekawe promocje na inteligentne odkurzacze

Roborock czy Viomi? Ciekawe promocje na inteligentne odkurzacze

Inwestycja w robota sprzątającego to inwestycja we własny komfort, czyli coś, co we współczesnych czasach jest absolutnie bezcenne. Produkty Roborock i Viomi, które właśnie objęte zostały promocyjną sprzedażą, to urządzenia, którym warto się przyjrzeć decydując się na zakup tego typu urządzenia.

Powodów do zakupu robota sprzątającego jest wiele. Najważniejszym z nich, z całą pewnością, jest właśnie dbałość o własny komfort. Owszem, tego typu odkurzacz nie sprawi, że zupełnie zapomnimy o tradycyjnym odkurzaniu, jednak będziemy robić to zdecydowanie rzadziej, niż do tej pory. Najnowsze odkurzacze potrafią, między innymi, tworzyć mapy sprzątanych pomieszczeń, dzięki którym zawsze trafiają tam, gdzie w danym momencie konieczne jest sprzątanie. Dodatkowo, niektóre modele dostępne są w zestawach ze stacjami opróżniającymi, za sprawą których stają się urządzeniami niemalże bezobsługowymi.

W rozpoczętym właśnie tygodniu, wybrane odkurzacze z oferty Roborock i Viomi, można kupić nieco taniej niż zazwyczaj. W jaki sposób? Poniżej wyjaśnienie.

Roborock S5 Max w Allegro Smart! Week

Allegro Smart! Week to coroczny tydzień okazji dedykowanych tym użytkownikom popularnej platformy sprzedażowej, którzy korzystają z usługi Allegro Smart!, pomagającej znacznie ograniczyć koszty przeznaczane na dostawę zakupionych towarów. Każdego dnia, do promocyjnej sprzedaży trafiają inne produkty, niejednokrotnie naprawdę ciekawe.

Miłośnicy inteligentnych rozwiązań, korzystający z Allegro Smart!, powinni szczególnie uważnie przyjrzeć się okazji, w ramach której inteligentny odkurzacz Roborock S5 Max będzie można kupić za 1399 złotych, czyli o 300 złotych taniej, niż zazwyczaj.

Roborock S5 Max
Roborock S5 Max

Promocyjna sprzedaż wystartuje już we wtorek, 28 września. Nie dysponujemy jednak informacją, o której godzinie, dlatego radzimy regularnie odświeżać tę stronę internetową. Odkurzacze pochodzą z oficjalnego sklepu Allegro, a niższą ceną objęto 800 sztuk. Mając w pamięci doświadczenia z ubiegłego roku jesteśmy pewni, że wszystkie egzemplarze rozejdą się błyskawicznie.

Roboty Viomi – do 200 złotych taniej i darmowa dostawa

Polowanie na okazje nie zawsze kończy się pomyślnie, dlatego gdyby nie udało się skorzystać z okazji przygotowanej przez Allegro, z odsieczą przybywa sklep al.to, oferujący kody rabatowe na odkurzacze Viomi. Tutaj promocja trwa do 5 października, także czasu na zakupy jest zdecydowanie więcej.

Viomi SE / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
Viomi SE / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

By skorzystać ze zniżki i darmowej dostawy, należy, podczas składania zamówienia, posłużyć się kodem VIOMI-2021.

Zainteresowani mogą wybierać spośród następujących modeli:

  • Viomi S9 Alpha UV (czarny i biały), w cenie 1949 złotych (przecena z 2149 złotych);
  • Viomi S9 Alpha (czarny i biały), w cenie 1799 złotych (przecena z 1999 złotych);
  • Viomi V3 Max w cenie 1599 złotych (przecena z 1739 złotych);
  • Viomi V3 w cenie 1219 złotych (przecena z 1268 złotych);
  • Viomi SE w cenie 939 złotych (przecena z 969 złotych).

Szczególnie interesująco prezentuje się najdroższy z modeli objętych promocją – Viomi S9 Alpha UV. To odkurzacz, który obecnie należy uznać za kompletne urządzenie tego typu. Oprócz wysokiej mocy ssania, może sprzątać pomieszczenia na mokro, a także dezynfekować je przy pomocy umieszczonej na spodzie lampy UV. Po skończonej pracy, Viomi S9 Alpha UV przekazuje zebrane nieczystości do stacji opróżniającej, poważnie redukując czynności obsługowe odkurzacza i ograniczając dyskomfort użytkowników, zwłaszcza tych, którzy zmagają się z alergią na kurz.

Jeśli planujecie zakup inteligentnego robota sprzątającego, to właściwy moment.