inteligenty termostat modulacyjny netatmo 1

Inteligentny Termostat Modulacyjny Netatmo – komfort i oszczędność w jednym

Firma Netatmo poinformowała o wprowadzeniu do oferty urządzenia sterującego domowym ogrzewaniem. Inteligentny Termostat Modulacyjny służy do sterowania kotłami zgodnymi ze standardem OpenTherm.

Tak rozwiązania inteligentne podnoszą komfort domowników

Inteligenty Termostat Modulacyjny Netatmo obsługiwany jest przy pomocy aplikacji mobilnej – Legrand Home + Control. Dzięki temu, przy pomocy smartfona, można zdalnie sterować domowym ogrzewaniem, na przykład po to, by włączyć je przed przybyciem do zimnego domu po dłuższym wyjeździe.

Aplikacja służy również do zdefiniowania harmonogramu ogrzewania, dzięki czemu można zsynchronizować je z dobowym cyklem domowników. Wystarczy odpowiedzieć na pięć pytań zadanych przez aplikację, by dopasować pracę ogrzewania do rzeczywistych potrzeb. Dostępne są również tryby Poza domem i Ochrona przed zamarzaniem, na wypadek dłuższej nieobecności.

inteligenty termostat modulacyjny netatmo

Inteligentny Termostat Modulacyjny Netatmo to również urządzenie, którym można sterować głosowo – jest zgodne z systemem Apple HomeKit, dzięki czemu reaguje na komendy wydawane asystentce Siri.

Inteligentny Termostat Modulacyjny Netatmo – rozwiązanie pomocne w oszczędzaniu energii i kosztów

Dzięki mechanizmowi OpenTherm, Inteligentny Termostat Modulacyjny może sterować temperaturą wody w obiegu grzewczym dbając o to, by moc kotła z palnikiem modulacyjnym była wykorzystywana optymalnie.

inteligenty termostat modulacyjny netatmo

W przypadku kotłów dwufunkcyjnych, dołączona aplikacja mobilna pozwala również na ustalenie harmonogramu ogrzewania wody użytkowej oraz określenie jej temperatury.

Inteligentny Termostat Modulacyjny Netatmo jest kompatybilny z większością kotłów OpenTherm, niezależnie od wykorzystywanego przez nie materiału opałowego. Dostępny jest w cenie 1199,99 zł na stronie internetowej Netatmo oraz u certyfikowanych sprzedawców.

Firma Netatmo przypomina, że instalację tego typu urządzeń należy powierzać wyłącznie certyfikowanym instalatorom.