Roomba Combo z serii i8 (źródło: iRobot)
Roomba Combo z serii i8 (źródło: iRobot)

Roomba Combo i8: całkiem nowy robot sprzątający iRobot

Marzysz o domu, który zawsze jest czysty i schludny, bez potrzeby spędzania całych godzin na sprzątaniu? iRobot ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oto Roomba Combo i8 – robot odkurzająco-mopujący dostępny w Polsce od dziś. Ten mały, ale potężny pomocnik ma dwa rodzaje pojemników, a także inteligentny system iRobot OS.

Dwa w jednym: odkurzanie i mopowanie

Roomba Combo i8 to nie tylko odkurzacz, ale również mop. Możesz go używać do sprzątania różnych rodzajów podłóg, w zależności od Twoich potrzeb. W zestawie znajdziesz dwa rodzaje pojemników na brud: zwykły i Combo. Kiedy zainstalujesz pojemnik Combo, robot sam przełączy się na tryb odkurzania z mopowaniem. Poradzi sobie z myciem podłóg na mokro nawet do 55 m².

Jeśli wybierzesz model Roomba Combo i8+, otrzymasz również stację ładująco-czyszczącą Clean Base. Wtedy to urządzenie samo opróżni pojemnik po zakończonym cyklu sprzątania. Zebrany brud trafia do specjalnego worka AllergenLock, który zapewnia szczelność i nie przepuszcza alergenów.

Roomba Combo i8, (źródło: robot.pl)
Roomba Combo i8, (źródło: robot.pl)

Roomba Combo i8 jest nie tylko wydajny, ale również inteligentny. Dzięki systemowi iRobot OS, robot będzie tworzyć mapy pomieszczeń Imprint (do 10) oraz dostosowywać harmonogram sprzątania do Twoich nawyków i potrzeb. Aplikacja iRobot Home oraz asystenci głosowi umożliwiają sterowanie robotem z łatwością i wygodą. Dodatkowo można wyznaczyć strefy bez mopowania, w celu ochrony delikatnych powierzchni.

Roomba Combo i8: całkiem nowy robot sprzątający iRobot
iRobot Roomba Combo serii i8 (fot. iRobot)

Roomba Combo w zasięgu ręki

Jeśli chodzi o sugerowane ceny opisywanych modeli to model iRobot Roomba Combo i8 kupimy za 2899 złotych, natomiast Roomba Combo i8+ za 3 799 złotych.