iRobot Roomba i3+
fot. iRobot

Odkurzacz z bazą za mniej niż 2500 złotych? iRobot Roomba i3+ sporo taniej niż zazwyczaj

Stacje odbierające nieczystości to wciąż nowość w inteligentnych robotach sprzątających. To na tyle niespotykane rozwiązanie, że potrafi wywindować cenę urządzenia do nieakceptowalnego poziomu, przy którym zdecydowanie bardziej opłaca się samemu dbać o stan zbiornika na kurz. Na szczęście sytuacja powoli zmienia się, czego przykładem jest najnowsza promocja na robota iRobot Roomba i3+.

Podstawowy odkurzacz, niecodzienna możliwość

Choć na pozór iRobot Roomba i3+ nie wyróżnia się niczym szczególnym, warto przyjrzeć mu się bliżej z uwagi na jedną, wciąż rzadko spotykaną funkcjonalność, zwłaszcza w nieco tańszych odkurzaczach. W podstawowej wersji, iRobot Roomba i3 jest, po prostu, solidnym, poprawnym odkurzaczem automatycznym o dość dużej mocy ssania i wytrzymałej baterii. Nie znajdziemy tu, chociażby, funkcji mopowania, którą szczycą się jego chińscy konkurenci w tej cenie, jednak, jeśli tylko komuś nie zależy aż tak bardzo na tej opcji, to wciąż model wart rozważenia.

My przyglądnijmy się jednak nie wersji podstawowej, a wersji z plusem, która wyposaża odkurzacz w bardzo przydatne akcesorium – stację do odbioru nieczystości.

iRobot Roomba i3+
fot. iRobot

W zestawie iRobot Roomba i3+ znalazła się stacja odbierania nieczystości – Clean Base. Jej pojemność to aż 30 pojemników na brud wbudowanych w odkurzacz, dlatego o opróżnianiu robota możemy zapomnieć nawet na kilka tygodni. Co istotne, stacja Clean Base pakuje nieczystości w worki AllergenLock, przez co te są bezpieczne w kontakcie z osobami uczulonymi.

iRobot Roomba i3+ – odkurzacz ze stacją za mniej niż 2500 złotych

iRobot Roomba i3+ kosztuje około 2700 złotych, w zależności od sklepu, w którym chcielibyśmy go kupić. Jest jednak sklep, w którym uda się tego dokonać nieco taniej – Media Expert. Dzięki trwającej obecnie promocji 50 złotych za wydane 500 złotych, po zastosowaniu kodu rabatowego K-2207, cena odkurzacza zostanie obniżona o 250 złotych, do poziomu 2449 złotych. Promocja łączy się z ofertą sprzedaży na raty 2 raty gratis i 30x 0%, co pozwoli na zaoszczędzenie kolejnych kilkudziesięciu złotych.

iRobot Roomba i3+, w promocyjnej cenie, dostępny jest na stronie internetowej sklepu.