iRobot uzupełnia ofertę - Roomba i6 wjeżdża do Polski

iRobot uzupełnia ofertę – Roomba i6 wjeżdża do Polski

Kolejnym, inteligentnym robotem sprzątającym, którego już wkrótce znajdziemy na półkach polskich sklepów jest iRobot Roomba i6. Oferuje wszystko to, co iRobot ma najlepszego do zaoferowania w kwestii dbania o czystość podłóg.

Dokładnie wie, co i gdzie należy posprzątać

iRobot Roomba i6 został wyposażony przez producenta w system iAdapt 3.0, wykorzystujący technologię vSLAM. Dzięki temu możliwe było zwiększenie efektywności poruszania się robota – wie, gdzie już posprzątał, a która przestrzeń w dalszym ciągu wymaga sprzątania. Dodatkowo iAdapt 3.0 pomaga w przystosowaniu się do zmieniających się warunków otoczenia, na przykład wtedy, gdy przestawimy jakiś mebel, odsuniemy fotel itp.

iRobot Roomba i6 fot. iRobot
fot. iRobot

Trzystopniowy system sprzątania

W najnowszym odkurzaczu iRobot znalazło się również miejsce dla trzystopniowego systemu czyszczącego AeroForce. W jego skład wchodzi szczotka boczna i gumowe szczotki główne, a także wysoce efektywny filtr, pozwalający na przechwycenie 99% cząsteczek do wielkości 10 mikrometrów, takich jak pyłki, roztocza czy drobnoustroje.

Oznacza to, że Roomba i6 to odkurzacz wprost skrojony by zaspokoić potrzeby alergików.

iRobot Roomba i6 fot. iRobot
fot. iRobot

iRobot Roomba i6 – stacja Clean Base w opcji

Istotnym atutem Roomby i6 jest także kompatybilność ze stacją opróżniającą Clean Base. Dzięki niej inteligentne odkurzanie odbywa się w sposób praktycznie bezobsługowy, ograniczając konieczność interwencji użytkownika do wydania polecenia w aplikacji iRobot Home albo użycia jednego z kompatybilnych asystentów głosowych.

Co sądzicie o odkurzaczach Roomba? Podejmując decyzje zakupowe sięgacie właśnie po niej, czy preferujecie jedną z dostępnych alternatyw?