Kup lodówkę Samsung Family Hub, wideomofon Ring dostaniesz za opinię

Kup lodówkę Samsung Family Hub, wideomofon Ring dostaniesz za opinię

Lodówkę kupujemy na długie lata. Jasne jest więc, że do jej zakupu nie zachęci nas promocja, w ramach której otrzymamy jakiś gratis przy zakupie. Zupełnie inaczej jest, jeśli planujemy taki zakup, a prezent trafi się niezależnie od wydatku. I dokładnie tak jest w przypadku najnowszej promocji Samsunga – kupując lodówkę, możecie otrzymać wideodomofon Ring

Kupujesz lodówkę – wideodomofon za opinię

Aby otrzymać wideodomofon Ring, należy kupić jedną z lodówek Family Hub, objętych promocją. Wśród nich trzeba wymienić takie modele, jak: RF65A977FSG, RS6HA8891B1, RS6HA8880B1, RS68N8941SL, RS68N8941B1, RF56M9540SR oraz RF56N9740SG.

Czy takie połączenie ma sens? Oczywiście – biorąc pod uwagę, że lodówki Family Hub są inteligentne i pełnią rolę domowego centrum zarządzania, dzięki dużemu wyświetlaczowi – dołączenie wideodomofonu, który obsługuje platformę Samsung SmartThings, jest zdecydowanie strzałem w dziesiątkę.

Jak odebrać gratis?

Niestety, promocja nie jest jedną z tych, w których wystarczy pójść do sklepu, zamówić lodówkę z dostawą do domu i wyjść z gratisowym urządzeniem ze sklepu. W tym przypadku należy zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej oraz zostawić opinię na temat urządzenia, by po określonym czasie otrzymać prezent.

Jak to wygląda w praktyce? Samsung postanowił zwiększyć liczbę opinii na temat jego produktów w sieci, zapraszając do tego klientów w ramach akcji promocyjnej. Jak się zatem możecie domyślać, by otrzymać gratis w postaci wideodomofonu, należy zostawić opinię na temat zakupionej lodówki – na stronie sklepu, w którym ją kupiliśmy, na stronie akcji promocyjnej lodowki-opinie.samsung.pl lub na stronie porównywarki cenowej. W treści należy użyć hashtagu #PrezentDlaWygody

Rejestracji zakupu (z załączonym dowodem zostawienia opinii) należy dokonać nie później niż do 14 dni po jego dokonaniu. Po zweryfikowaniu działania prezent zostanie wysłany na podany adres.

Kup lodówkę Samsung Family Hub, wideomofon Ring dostaniesz za opinię

Prezenty nie tylko do Family Hub

Na koniec dodam jeszcze tylko, że kupując lodówkę Samsunga z serii Side by Side również otrzymacie gratis – w tym przypadku jest on jednak mniej imponujący, bowiem jest to zestaw pojemników do przechowywania żywności Mepal.

Promocja na lodówki Samsunga trwa do 30.06.2022 lub do wyczerpania puli prezentów.