Lenovo prezentuje drugą generację inteligentnego budzika. Smart Clock 2 zadebiutował na targach MWC

Lenovo prezentuje drugą generację inteligentnego budzika. Smart Clock 2 zadebiutował na targach MWC

Prezentacja produktów Lenovo, która przeprowadzona została w związku z trwającymi właśnie targami Mobile World Congress w Barcelonie, obfitowała w nowości z przeróżnych kategorii. Łącznie zaprezentowano kilkadziesiąt produktów. Wśród nich, drugą generację inteligentnego budzika – Lenovo Smart Clock 2.

Inteligentny budzik? To bardzo dobry pomysł!

W jaki sposób powstał inteligentny budzik? To dość proste. Wystarczyło, do możliwości inteligentnego głośnika, takich jak dostęp do asystenta głosowego i odtwarzania muzyki, dołożyć niewielki wyświetlacz. Dzięki temu Lenovo Smart Clock 2 jest wszystkim, czego potrzebujemy w bezpośredniej bliskości łóżka.

Ekran, choć ma tylko 4 cale, jest wystarczająco duży, by bez problemu odczytać bieżącą godzinę w środku nocy. Dodatkowo, może służyć do prezentacji informacji wyszukiwanych przez Asystenta Google, a także, jako przeglądarka zdjęć (wbudowana aplikacja Zdjęcia Google sprawia, że głośnik w kilka chwil zmienia się w ramkę do zdjęć).

Na tym jednak nie koniec nowości. Tegoroczna wersja, Lenovo Smart Clock 2, może zostać wyposażona w opcjonalną stację ładowania bezprzewodowego. Dzięki temu inteligentny budzik odpowiada również za ładowanie smartfona. Z tym akcesorium, to bez wątpienia jedyny sprzęt, jakiego potrzebujemy w bezpośredniej bliskości łóżka.

Lenovo Smart Clock 2 fot. Lenovo
Lenovo Smart Clock 2 fot. Lenovo

Do każdego wnętrza

Jak informuje Lenovo, inteligentny budzik dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: Shadow Black, Heather Grey i Abyss Blue.

Ładowarka bezprzewodowa, budzik, nocna lampka, źródło dźwięku stereo, i asystent głosowy w jednym. Brzmi ciekawie? Moim zdaniem, jak najbardziej!