Lidlomix wraca do sklepów i to W JAKIEJ CENIE!

Lidlomix wraca do sklepów i to W JAKIEJ CENIE!

Robot kuchenny SilverCrest Monsieur Cuisine Connect, szerzej zwany jako Lidlomix już wkrótce znowu zagości na półkach marketów. Cena jest niezwykle kusząca!

Kiedy kilka tygodni temu Monsieur Cuisine Connect, czyli Lidlomix, zniknął z asortymentu sklepu internetowego sieci Lidl, zastanawialiśmy się, czy jeszcze kiedykolwiek będzie można go kupić w Polsce. Pojawiły się spekulacje, jakoby po niekorzystnym wyroku przed sądem w Hiszpanii, sieć miała wycofać go ze sprzedaży również w innych krajach.

Lidlomix zniknął, choć przedstawiciele Lidla zarzekali się, że hiszpański wyrok nie ma żadnego znaczenia dla sytuacji w Polsce. Niedługo potem, pojawiał sie na stronie internetowej w bardzo niewielkich ilościach, zaledwie przez kilka minut dziennie.

Na szczęście, kilkanaście dni później sytuacja unormowała się i robot jest już dostępny w ciągłej sprzedaży internetowej. Nadchodzące święta wielkanocne i związane z nimi oferty promocyjne będą z kolei okazją, by Lidlomix pojawił się na półkach sklepów stacjonarnych i to znacznie taniej, niż zazwyczaj!

Lidlomix, czyli potężne możliwości za niewielką cenę

Jak deklaruje producent i dystrybutor robota, ten jest w stanie wykonywać aż dziesięć różnych czynności kuchennych: gotuje, gotuje na parze, waży, smaży, miksuje, blenduje, miesza, ugniata ubija, rozdrabnia i sieka. Dodatkowo, dzięki dostępnej, wbudowanej bazie przepisów, znacząco ułatwia proces przygotowania posiłków.

Co istotne, Monsieur Cuisine Connect łączy się z siecią, by pobierać kolejne przepisy. Obecnie, sumując przepisy wgrane w pamięci urządzenia i ściągnięte z internetu, jest ich ponad 700.

Lidlomix dostępny jest na stronie internetowej sklepu Lidl w cenie 1899 złotych, a w czasach, gdy jego dostępność była ograniczona, mistrzowie Allegro sprzedawali go nawet 1000 złotych drożej. 22 marca, zainteresowani zakupem będą mogli nabyć Monsieur Cuisine Connect znacznie taniej, niż zazwyczaj. Lidlomix pojawi się na półkach sklepowych w cenie…1699 złotych! To 200 złotych oszczędności, na i tak świetnie wycenionym urządzeniu!

Lidlomix fot. Tropiciel okazji
fot. Tropiciel okazji

Promocyjna gazetka, choć niedostępna jeszcze na stronie Lidla i w aplikacji mobilnej, dostępna jest w aplikacji Tropiciel okazji. Wiele wskazuje na to, że poranek 22 marca będzie w sklepach niemieckiej sieci niezwykle gorący.