Lidlomix dostępny bez kolejki i przepychanek. Cena? Ta sama!
fot. Monsieur Cuisine

Lidlomix dostępny bez kolejki i przepychanek. Cena? Ta sama!

Nie udało wam się dorwać Lidlomixa gdy ten pojawił się na półkach sklepowych w bardzo korzystnej cenie? Nic straconego! Już można go kupić w sieci i to równie tanio!

Zalet robota kuchennego dostępnego w Lidlu nikomu nie trzeba przedstawiać. W niezwykle korzystnej cenie oferuje sporo rozwiązań znanych z wielokrotnie droższych urządzeń. To świetny sposób na to, by przekonać się, co potrafi tego typu robot, zwłaszcza, gdy nigdy wcześniej nie korzystaliśmy w naszej kuchni z podobnego sprzętu.

Mniej czasu poświęcanego na gotowanie? Mniej naczyń do wymycia? Zdrowsze posiłki? Jeśli taka perspektywa jest dla Ciebie kusząca, to znak, że powinieneś samodzielnie przekonać się o możliwościach Monsieur Cuisine Connect, czyli popularnego Lidlomixa, już teraz.

Lidlomix dostępny na stronie internetowej sklepu

Jak zauważył Kacper, na stronie internetowej sklepu Lidl wróciła możliwość nabycia robota Monsieur Cuisine Connect. Co istotne, nie tylko wróciła, ale też zaskakuje ceną. Ta, podobnie jak w przypadku sprzedaży w sklepach stacjonarnych trzy tygodnie temu, wynosi 1699 złotych. Biorąc pod uwagę stosunek możliwości do niewielkiej kwoty, jaką obecnie trzeba zapłacić za tego robota, nic tylko brać!

Każdy kto kiedykolwiek polował na Lidlomixa doskonale zdaje sobie sprawę, co dzieje się gdy ten znika z oficjalnego sklepu internetowego czy sklepów stacjonarnych. Błyskawicznie aktywują się cwaniaczki z popularnych portali aukcyjnych i ogłoszeniowych usiłujący sprzedać go nawet 1000 złotych drożej.

Nie wiadomo, jak będzie tym razem i ile urządzeń przygotował do swobodnej sprzedaży Lidl, dlatego warto się pospieszyć i pokusić o własny egzemplarz już teraz.