Hello Wood

Marzysz o biurze w domu? Hello Wood przychodzi z pomocą

Producent wolno stojących pomieszczeń Hello Wood wypuścił właśnie nowy produkt, idealny do użytku jako domowe biuroWorkstation Cabin. Nie dajmy się zwieść jego skrótowi. Jest to kabina, którą możemy umieścić w swoim ogrodzie, mogąca służyć jako miejsce skupienia, wolna od szumu otaczającego ją świata.

Przytulnie i cicho

W obecnych czasach, a szczególnie w ostatnich miesiącach, miliony osób przeniosły swoje miejsce pracy do domu. I chociaż ma to swoje zalety, tak wyznaczenie miejsca do skupienia, w którym ani nie śpimy, ani nie jemy, jest dla wielu trudnym zadaniem.

Z pomocą przychodzi węgierska firma Hello Wood. Workstation Cabin to niewielkie, osobne pomieszczenie, którego przeznaczeniem jest biuro domowe. Równie dobrze sprawdzi się jednak w roli pokoju zabaw dla dzieci, a także miejsca do czytania i medytacji.

Marzysz o biurze w domu? Hello Wood przychodzi z pomocą
Jak wygląda Workstation Cabin (fot. designboom)

Jest to eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które z jakiegokolwiek powodu nie mogą znaleźć miejsca na biuro we wnętrzu swojego domu. I, chociaż musimy posiadać do niego ogród, pomieszczenie to zajmuje naprawdę mało miejsca.

Hello, Wood!

Pokój ten został zaprojektowany w taki sposób, aby w pełni wykorzystać każdy centymetr kwadratowy, a nawet ściany. Ich niekonwencjonalny, kanciasty kształt pomaga również w absorpcji hałasu. Precyzyjne wykonanie Workstation Cabin tworzy z niej dzieło sztuki, które wyłania się zza roślinności naszego ogrodu.

Marzysz o biurze w domu? Hello Wood przychodzi z pomocą
Wnętrze Workstation Cabin (fot. designboom)

W środku, Hello Wood użyło naturalnego drewna sosnowego, abyśmy mogli poczuć się w bliskości z naturą. Znajdziemy tam też izolację i system ogrzewania, dzięki czemu będziemy mogli używać Workstation Cabin przez wszystkie pory roku. Instalacja takiego pomieszczenia w swoim ogrodzie zajmuje tylko kilka dni. Całość przychodzi w jednym kawałku, co dodatkowo ułatwia ten proces.

Marzysz o biurze w domu? Hello Wood przychodzi z pomocą
Powierzchnia pomieszczenia to prawie 10m2 (fot. designboom)

Według mnie, warto przemyśleć propozycję Hello Wood. Firma propaguje ideę minimalistycznego życia, a także oszczędzania energii. Ich produkty tworzone są w jak najbardziej ekologiczny sposób. Jeśli również jesteście zainteresowani, polecam odwiedzić stronę internetową Hello Wood. Tam znajdziemy inne propozycje firmy, a także będziemy mogli oszacować ich cenę.