HBO Max
(źródło: HBO Max)

Max wiosną zastąpi HBO Max w Polsce. Co zaoferuje nowa platforma?

HBO GO, później HBO Max, a teraz wielkimi krokami zbliżamy się do zyskania dostępu do platformy Max. Zmiana nastąpić ma już w czasie nadchodzącej wiosny, a serwis ma proponować użytkownikom liczne treści, w tym produkcje TVN-u, Playera i Eurosportu.

Do HBO Max nadchodzą poważne zmiany

Na liście serwisów streamingowych dostępnych w Polsce pojawi się nowy – Max, który stanie się ulepszonym zastępstwem dla HBO Max. Zmiana ma nastąpić w czasie nadchodzącej wiosny, a – jak twierdzi wiceprezes Warner Bros. Discovery Poland – nadchodząca platforma ma być jednym z największych wydarzeń w branży rozrywkowej 2024 roku.

Wschodzący serwis, który zastąpi HBO Max, zostanie wprowadzony w wielu krajach Europy. Poza Polską oferta pojawi się m.in. w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Portugalii, Słowacji czy Szwecji. Na ten moment platforma Max działa wyłącznie na terenie USA, pojawiła się w maju 2023 roku i od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Platforma Max (źródło: max.com)
Platforma Max (źródło: max.com)

Oferta platformy Max

Za przekształcenie serwisu odpowiedzialna jest firma Warner Bros. Discovery, która przeprowadziła fuzję kilku koncernów. Na liście produktów aktualnie znajduje się 30 kanałów telewizyjnych, 15 typu FAST, platforma SVOD TVN 24 GO, a także Player i HBO Max. Jak wynika z informacji portalu wirtualnemedia.pl, prace nad nową wersją serwisu są już na zaawansowanym etapie.

Max ma oferować treści HBO, Max Original, a także TVN, Playera czy Eurosportu. Niestety do wiadomości publicznej nie podano jeszcze oficjalnych dat debiutu nowej platformy ani nowych cen, które będą obowiązywały za subskrypcję. Dotychczasowa opłata za HBO Max plasowała się na poziomie 29,99 złotych za miesiąc.