Styl i bezpieczeństwo w jednym - nowe kamery Yale

Styl i bezpieczeństwo w jednym – nowe kamery Yale

Firma Yale właśnie pochwaliła się nowymi kamerami, jakie trafiły do jej oferty. Zarówno wewnętrzne, jak i dedykowane do pracy na zewnątrz, łączą w sobie wzrost bezpieczeństwa użytkownika z atrakcyjnym wzornictwem.

Oferta inteligentnych urządzeń marki Yale właśnie została rozszerzona o nowe urządzenia – kamery do monitoringu domowego. Dzięki temu, razem z inteligentnymi zamkami oraz alarmami Sync, powstał ekosystem umożliwiający znaczącą poprawę bezpieczeństwa użytkowników.

Jak zapewnia producent, nabywcy nowych kamer otrzymają możliwość przebywania w domu, nawet będąc poza nim, za sprawą dedykowanej aplikacji mobilnej Yale View.

Na debiut marki Yale w nowym segmencie składają się cztery kamery: wewnętrzna kamera WiFi obracająco – pochylająca, wewnętrzna kamera WiFi Full HD, kamera do drzwi wejściowych z reflektorem i syreną oraz zewnętrzna kamera WiFi Pro 4 MP.

Monitoring niezależnie od miejsca przebywania

Producent deklaruje, że największą zaletą systemu jest aplikacja Yale View. To właśnie ona umożliwia udostępnienie obrazu z kamer innym członkom rodziny, rejestrowanie w pętli, rejestrowanie ruchu, grupowanie kamer i jednoczesne wyświetlanie obrazu z czterech urządzeń.

Dzięki naszej wiedzy i innowacyjności, nieprzerwanie od 180 lat tworzymy nowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń na miarę potrzeb współczesnego konsumenta. Z myślą o tym, stworzyliśmy nową gamę kamer wewnętrznych i zewnętrznych, które dodatkowo ulepszą ogólne doświadczenia naszych konsumentów w zakresie ochrony.

Kate Clark, Dyrektor Naczelna Yale EMEA

Kamery Yale: na każdą okoliczność

Pierwszą z nowych kamer Yale jest kamera wewnętrzna, obracająco – pochylająca (Pan & Tilt). Poza możliwością obracania, wyposażono ją w możliwość śledzenia ruchu i rejestrowania poruszających się obiektów. Może również aktywować alarm, gdy obserwowana osoba zbliży się do określonego miejsca w domu.

Kamera Yale
fot. Yale

Jej obiektyw można ukryć z poziomu aplikacji Yale View, zapewniając prywatność wtedy, gdy monitorowanie nie jest potrzebne. Kamera posiada również wbudowany głośnik i mikrofon, umożliwiające rozmowy z monitorowanymi osobami.

Druga kamera przeznaczona jest również do użytku wewnętrznego, jednak w porównaniu do wspomnianej wyżej, nie ma możliwości ruchu. To najlepsze rozwiązanie do zamontowania w jednym, konkretnym miejscu, by zyskać możliwość obserwacji konkretnego punktu w mieszkaniu.

Kamera Yale
fot. Yale

Najistotniejszymi atutami kamery do drzwi wejściowych jest możliwość dwustronnej komunikacji z osobą stojącą przed drzwiami, a także wbudowana syrena i reflektor, sygnalizujące nieproszonym gościom, że teren jest monitorowany i powinni się jak najszybciej oddalić.

Kamera Yale
fot. Yale

Ostatnia, choć równie ciekawa kamera, to typowe urządzenie do monitorowania tego, co dzieje się na zewnętrz budynku. Bardzo wysoka rozdzielczość QHD 4 MP zapewnia odpowiednio szczegółowy obraz, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamerę wyposażono w funkcję wykrywania, z opcją monitorowania określonych stref.

Kamera Yale
fot. Yale

Więcej informacji o kamerach pojawi się na stronie internetowej Yale.