Oczyszczacz Sharp KIL

Nowe oczyszczacze Sharp w świetnej promocji na start!

Firma Sharp właśnie pochwaliła się wprowadzeniem na polski rynek dwóch nowych oczyszczaczy powietrza, wykorzystujących autorską technologię Plasmacluster. Kupując jeden z nich w przedsprzedaży, inny oczyszczacz otrzymamy gratis!

Plasmacluster – znana technologia teraz jeszcze skuteczniejsza

Nowe oczyszczacze Sharp otrzymały nazwy UA-KIL60E-W oraz UA-KIL80E-W. Ich najsilniejszym atutem jest obecność technologii Plasmacluster 25000, zgodnie z zapewnieniami producenta, jeszcze doskonalszej od stosowanej obecnie Plasmacluster 7000. Do działania wykorzystuje jony, które oczyszczają powietrze tak, jak ma to miejsce w środowisku naturalnym, gdzie emitowana jest jednakowa liczba jonów dodatnich i ujemnych. Dzięki wyższemu stężeniu produkowanych jonów, udało się trzykrotnie skrócić czas potrzebny do efektywnego działania (w porównaniu do poprzedniego rozwiązania).

Oczyszczacz Sharp KIL

Nowe oczyszczacze potrafią również szybciej redukować elektryczność statyczną i usuwać nieprzyjemne zapachy. Z uwagi na stosunkowo wysoką wydajność, obydwa modele mogą być stosowane nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale też w mniejszych biurach czy pomieszczeniach użytkowych.

Sharp Ultimate Air – specyfikacja techniczna

Rynkowe nowości legitymują się następującą specyfikacją techniczną:

ModelUA-KIL60E-WUA-KIL80E-W
Obsługiwana powierzchniado 50 metrów kwadratowychdo 62 metrów kwadratowych
Przepływ powietrzado 408 m3/hdo 498 m3/h
Wydajne nawilżaniedo 600 ml/hdo 700 ml/h
Generator jonówPlasmacluster 25000Plasmacluster 25000
System automatycznego czyszczenia filtra wstępnegoNieTak
Czujniki5 czujników: kurzu i PM2.5, zapachów, temperatury, wilgotności, światła5 czujników: kurzu i PM2.5, zapachów, temperatury, wilgotności, światła
Wskaźnik3-cyfrowy wskaźnik pyłów PM2.53-cyfrowy wskaźnik pyłów PM2.5
Dodatkowe atutycicha praca i energooszczędnośćcicha praca i energooszczędność
Oczyszczacz Sharp KIL

Drugi oczyszczacz gratis

Przedsprzedaż nowości z linii Sharp Ultimate Air potrwa do 12 lutego 2021 roku. W tym czasie, decydując się na zakup jednego z nowych oczyszczaczy w sklepach wskazanych przez producenta (LoveAir.pl, mwp.biz.pl, ekologicznydom.eu) można otrzymać drugi oczyszczacz gratis. Upominkiem będzie model UA-PF40 o wartości 900 zł.

Oczyszczacz Sharp KIL

Nowe oczyszczacze od Sharpa, w przedsprzedaży, wycenione zostały na odpowiednio 3999 zł (UA-KIL60E-W) i 4499 zł (UA-KIL80E-W).