Samsung TV S95B
Samsung TV S95B, źródło: Samsung

Nowy telewizor Samsunga w promocji. Zwrot w wysokości 2 tysięcy złotych!

Telewizor OLED Samsung S95B pojawił się w niezłej promocji, dzięki której jego finalny koszt można obniżyć o 2 tysiące złotych. Spora sumka!

Telewizor Samsung ze sztuczną inteligencją?

Telewizor OLED Samsung S95B został wyposażony w technologię QD OLED, która umożliwia dojrzenie głębokiej czerni, czystej bieli oraz wysokiej jakości całej palety kolorystycznej. Ekran został zweryfikowany przez amerykańskie przedsiębiorstwo PANTONE, a to wystarczający dowód na gwarancję żywych i jednocześnie realistycznych kolorów.

Samsung S95B został wyposażony w Neuronowy Procesor Quantum AI 4K, który działa w oparciu o sztuczną inteligencję (AI) oraz 20 sieci neuronowych, co przekłada się na wysoką jakość prezentowanych obrazów i nagrań, również tych o niskiej rozdzielczości. Także płynność oraz dynamika ruchu na nagraniach osiągnęła wysoki poziom dzięki odświeżaniu 120 Hz w 4K. Dlatego też S95B nada się również do gamingu.

Samsung TV S95B
Telewizor S95B, źródło: Samsung

Telewizor określany jest przez producenta jako produkt o Laserowym Designie, co oznacza, że jest smukle wyprofilowany i ma wąską, cienką ramkę wokół ekranu. Nowy telewizor otrzymał wielokanałowe głośniki w technologii Dolby Atmos i dostępny jest w dwóch rozmiarach – 55 lub 65 cali.

Telewizor Samsunga ze zwrotem 2 tysięcy złotych

Normalna cena telewizora Samsung S95B o rozmiarze 65 cali wynosi 9999 złotych, a o rozmiarze 55 cali – 7999 złotych. Dzięki promocji możesz zredukować tą kwotę o 2 tysiące złotych!

Aby możliwe było uzyskanie zwrotu w kwocie 2000 złotych, należy zakupić telewizor Samsung S95B 55 cali lub 65 cali na stronie samsung.com lub w sieciach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt lub Audio Color. Zakupu należy dokonać do końca bieżącego roku lub do wyczerpania puli zwrotów.

Samsung TV S95B Promocja
Promocja na TV S95B, źródło: Samsung

Po dokonaniu zakupu należy wystawić opinię na temat telewizora o minimum 400 znakach, na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie przeglądarki cenowej, tagując ją  #PromocjaOLEDSamsung, a także oceniając go w skali 1 do 5. Należy pamiętać o zrobieniu zdjęcia lub zrzutu ekranu napisanej przez nas opinii. Tą krótką recenzję wystawia się w zależności od rozmiaru telewizorów 55’’ lub 65’’.

Po wystawieniu opinii należy zarejestrować się na stronie promocyjnej firmy Samsung w ciągu 14 dni od zakupu, a następnie w formularzu dołączyć wykonane zdjęcie opinii, dowodu zakupu, tabliczki znamionowej, a także numeru seryjnego wyciętego z kartonu po urządzeniu oraz pudełka z widocznym miejscem wycięcia.

Po dokonaniu weryfikacji oraz otrzymaniu jej pozytywnego wyniku, zwrot trafi na podany numer rachunku bankowego.