Telewizor Q80C (źródło: Samsung)
Telewizor Q80C (źródło: Samsung)

Ogromny telewizor trafia do przedsprzedaży. To prawdziwy gigant

Samsung rusza z przedsprzedażą ogromnego telewizora o przekątnej sięgającej 98 cali. Osoby, które zdecydują się na zakup przed 9 lipca br. mogą za darmo skorzystać z profesjonalnej usługi kalibracji.

Gigant wśród telewizorów już w przedsprzedaży

Chyba każdy z nas marzy o stworzeniu prawdziwego kina domowego we własnym domu. Jego podstawą jest dużego rozmiaru wyświetlacz, który pozwoli widzom zagłębić się w świat filmów, programów czy seriali.

Samsung wprowadził właśnie do przedsprzedaży idealnego kandydata, czyli telewizor o przekątnej 98 cali! Poza tym, że ekran jest naprawdę ogromny, jakość wyświetlanych obrazów zapewniona jest dzięki rozdzielczości 4K. Dzięki wysokiej koncentracji stref podświetlenia LEDowej matrycy, możliwe jest dojrzenie każdego szczegółu, a także zauważenie głębokiej czerni, czystej bieli i wyrazistych kolorów.

Telewizor Q80C (źródło: Samsung)
Telewizor Q80C (źródło: Samsung)

Dynamika i realizm wzmocniony jest przez Neuronowy Procesor AI Quantum 4K. Jego funkcje pozwalają na poprawienie wyświetlanych mediów w czasie rzeczywistym, o różnorodnym pochodzeniu i źródle. Efekty ulepszone są również dzięki Wzmocnieniu Głębi Obrazu.

Poza ekranem telewizora, istotną częścią kina domowego jest dźwięk. To właśnie dzięki niemu nasze odczucia z oglądania wszelkich treści pochłaniają w pełni. Również w tym przypadku 98-calowe urządzenie Samsunga doda niezapomnianych wrażeń. Jest to możliwe dzięki dostępowi do technologii Dolby Atmos oraz wbudowanemu zestawowi wielokanałowych głośników, które mogą zostać wsparte soundbarem.

Telewizor Q80C (źródło: Samsung)
Telewizor Q80C (źródło: Samsung)

Telewizor Q80C jest inteligentny oraz otrzymał dostęp do SmartHub, a także systemu Hub IoT, co sprawia, że użytkownik może wyszukiwać i korzystać z treści w sposób szybki oraz intuicyjny.

Przedsprzedaż i promocyjna Usługa Kalibracji w pakiecie

Z uwagi na zapoczątkowaną już przedsprzedaż, producent zaproponował promocję. W jej ramach klienci mogą skorzystać z darmowej Usługi Kalibracji sprzętu, która zostanie wykonana przez profesjonalny zespół firmy SKALIBRUJTV. Wysyłka telewizorów będzie realizowana od 10 do 23 lipca.

Aby skorzystać z promocji należy złożyć zamówienie modelu telewizora Q80C w ramach przedsprzedaży od dziś, czyli 19 czerwca 2023 aż do 9 lipca 2023 roku. Zakupu należy dokonać u partnera handlowego Samsunga, na przykład:

  • Media Expert,
  • Electro,
  • Avans,
  • NEONET,
  • Samsung Brand Stores,
  • Vobis,
  • Matrix Media,
  • samsung.com,
  • AUDIO COLOR,
  • x-kom.

Po zakupie urządzenia konieczne jest wypełnienie i przesłanie formularza, wraz ze skanem dowodu zakupu, w dniach od 10 lipca do 16 sierpnia. Należy się jednak spieszyć, gdyż pula zamówień jest ograniczona.

Telewizor Q80C (źródło: Samsung)
Telewizor Q80C (źródło: Samsung)

Jeżeli formularz zostanie zaakceptowany, użytkownik otrzyma voucher na Usługę Kalibracji. Wizytę należy umówić przed 3 września br. Usługa ta ma za zadanie dostosować temperatury barwne wyświetlanych obrazów, co opiera się na pomiarach przy użyciu kolorymetru i komputera.