Powstał park rozrywki z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości
fot. https://www.thrill.city/

Powstał park rozrywki z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości

Chyba każdy lubi parki rozrywki – pełno tam wszelakich atrakcji, dzięki którym nawet dorosły poczuje się znów jak dziecko. Wesołe miasteczka to w zasadzie nic nadzwyczajnego, jednak w Indiach powstało takie, które zaskoczy niejednego. Park rozrywki i gier, o którym mowa, jest oparty na wirtualnej rzeczywistości.

Thrill City – park rozrywki w VR

Ten park rozrywki będzie idealnym miejscem dla każdej osoby żądnej naprawdę wielkich wrażeń. Jego przestrzeń to prawie 10000 m2, na której znajduje się ponad 50 gier dla wszystkich grup wiekowych. Tu naprawdę jest co robić, dlatego warto mieć zarezerwowany chociaż cały jeden dzień na jego zwiedzanie.

Jeśli chodzi o atrakcje to w parku rozrywki, można na przykład wzbić się wirtualnie w przestworza na pierwszym w Indiach pełnowymiarowym symulatorze szkolenia pilotów lotniczych Cessna. Jest to doznanie dosłownie nie z tej ziemi, a to za sprawą maszyny, która idealnie oddaje rzeczywistość. Będziesz miał możliwość startowania, ale także lądowania na różnych terenach. Także jeśli masz lęk wysokości, to raczej z niego zrezygnuj. Daruj sobie także kolejkę górską w VR – następny dreszczyk emocji dla lubiących czuć adrenalinę.

Jest coś również dla miłośników wodnych rozrywek. Thrill City ma najwyższą kolejkę wodną, ​​która wznosi się na wysokość 15 metrów. Przy okazji można z niej podziwiać panoramę miasta, oczywiście na chwilę przed tym, zanim uderzymy o taflę wody. Kinomaniacy na pewno odwiedzą kino kopułowe z widokiem 360 stopni — dzięki temu ma się wrażenie, że nie jest się widzem, a aktorem w oglądanym filmie.

Oprócz wyżej wymienionych rozrywek mamy także do dyspozycji prawdziwe samochody Skoda i prawdziwe symulatory rowerów Apache, na których możemy wypróbować swoich sił, a nawet pokusić się o drifty. W parku znajdują się również gry dla każdej grupy wiekowej, a także strefa gastronomiczna i miejsca do robienia zdjęć.

Gdzie się znajduje Thrill City?

Thrill City znajduje się w Indiach, w pobliżu parku Sanjeevaiah. Można go zwiedzać od 11:00 do 23:00 we wszystkie dni. Bilety kosztują około 70 zlotych dla osoby dorosłej i około 39 złotych dla dziecka, seniora i byłych żołnierzy. Istnieje nawet pakiet dla par w cenie około 110 zlotych.

Jak na taką ilość dostępnych atrakcji, cena wydaje się naprawdę niewielka.