Pakiet na 210 dni w promocyjnej cenie (źródło: Player)
Pakiet na 210 dni w promocyjnej cenie (źródło: Player)

Player najpierw podrożał, a teraz rusza z promocyjną ofertą na 210 dni. Ile zaoszczędzimy?

Platforma Player, po podwyżce cen większości pakietów, rusza z nową promocją. Serwis proponuje teraz 7-miesięczny dostęp do serwisu za 75 złotych z reklamami lub 125 złotych bez reklam. Ile można zaoszczędzić?

Platformy streamingowe rosną w siłę

Serwisy streamingowe nie tanieją, a wręcz przeciwnie. Mimo to, zyskują na popularności wśród polskich widzów, zajmując miejsce tradycyjnej telewizji naziemnej czy kablowej. Platformy te są wygodne, gdyż pozwalają na uruchomienie dokładnie takiej treści, na jaką danego dnia mamy ochotę. Film czy serial możemy zatrzymać w dowolnie wybranej chwili i kontynuować odtwarzanie, gdy ponownie będziemy mieli na to czas.

Co więcej, odtwarzanie treści nie jest co chwilę przerywane przez uciążliwe reklamy, choć coraz więcej serwisów streamingowych proponuje je w niektórych pakietach, jednocześnie obniżając widzowi cenę subskrypcji. Nadal jednak to użytkownik podejmuje ostateczną decyzję w tej kwestii.

Jedną z platform, która w swojej ofercie proponuje wersję abonamentu z reklamami jest Player. Serwis ten zawiera różnorodne treści, głównie są to produkcje TVN czy TTV. Znajdziemy tam m.in. program Kuchenne Rewolucje prowadzony przez Magdę Gessler, serial Odwilż, rozrywkę w postaci Mam Talent czy spotkań u Kuby Wojewódzkiego, a także paradokumenty, takie jak Szpital i Szkoła.

Nowe ceny i akcja promocyjna Playera

W Playerze od marca br. podwyższono ceny za subskrypcję o 5 złotych w większości proponowanych w ofercie pakietów. Najtańszy z reklamami, obowiązujący na 30 dni, który obecnie można wykupić, aby korzystać z tej platformy streamingowej kosztuje 15 złotych na miesiąc. Platforma jednak ogłosiła nową promocję, dzięki której kwotę tę można nieco zredukować.

Pakiet na 210 dni w promocyjnej cenie (źródło: Player)
Pakiet na 210 dni w promocyjnej cenie (źródło: Player)

Najnowsza akcja dotyczy pakietu obowiązującego przez 210 dni. Za wersję z reklamami można zapłacić teraz 75 złotych, zamiast 105 złotych. W kieszeni pozostanie więc 30 złotych. Oferta objęła także opcję dla użytkowników, którzy nie mają ochoty na oglądanie treści przerywanych reklamami. W tym przypadku za Playera bez reklam można wnieść opłatę 125 złotych, zamiast 175 złotych. Oznacza to, że zyskujemy 7-miesięczny dostęp do serwisu, wnosząc równowartość opłaty za 5-miesięczny dostęp.

Zakres pakietu (źródło: Player)
Zakres pakietu (źródło: Player)

Do Polski wiosną ma nadejść także platforma streamingowa Max, która według zapowiedzi zastąpi dotychczasowo dostępne HBO Max. Serwis w swoich pakietach najprawdopodobniej obejmie nie tylko HBO, Max Original czy Eurosport, ale również TVN i Player. Nie jest jednak znana dokładna data premiery ani cennik.