Plus wprowadza taryfy dedykowane 5G - jeszcze więcej internetu, nielimitowane połączenia i SMSy w standardzie

Plus wprowadza taryfy dedykowane 5G – jeszcze więcej internetu, nielimitowane połączenia i SMSy w standardzie

W ślad za rozbudową infrastruktury sieciowej 5G nadąża oferta abonamentowa operatora sieci Plus. Właśnie poinformowano o wprowadzeniu nowych taryf, z wieloma gigabajtami internetu.

W związku z rosnącym popytem na transmisję danych, spowodowanym, między innymi, coraz powszechniejszym dostępem do szybkiej sieci 5G, oferującej prędkość pobierania danych nawet do 600 mb/s, kompleksowo przebudowano ofertę taryf dostępnych w sieci Plus. Zmiany objęły zarówno taryfy z usługami głosowymi i internetowymi, jak i stricte internetowe. Nowości znajdziemy w propozycjach dla klientów indywidualnych oraz firm.

Taryfy z usługami głosowymi i internetowymi dla klientów indywidualnych

Decydując się na wybór jednej z taryf głosowo-internetowych, przeznaczonych do użytkowania przy pomocy smartfona, można wybrać jedną z trzech ofert:

  • 25 GB za 60 zł miesięcznie;
  • 100 GB za 90 zł miesięcznie;
  • 150 GB za 120 zł miesięcznie.

Po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych, prędkość zwalnia do 1 mb/s. W przypadku przeniesienia numeru z innej sieci, abonentowi przysługuje do 4 miesięcy bezpłatnego korzystania z oferty.

Plus taryfy 5G

Taryfy internetowe dla klientów indywidualnych

W taryfach internetowych, do wykorzystania w modemach i routerach, zwiększono ilość gigabajtów w cenie abonamentu:

  • 500 GB za 100 zł miesięcznie;
  • 1000 GB za 200 zł miesięcznie.

Dodatkowo, przy zmianie dostawcy internetu na Plusa, abonentowi przysługuje 3-miesięczny okres bezpłatnego korzystania z usługi. Można również przetestować ofertę przez 15 dni, płacąc jedynie opłatę aktywacyjną 9 zł. Podobnie jak w przypadku taryf głosowych, po przekroczeniu pakietu danych, transfer zostanie ograniczony do 1 mb/s.

Plus taryfy 5G

Taryfy dla firm

Oferta dla przedsiębiorców, w zakresie taryf głosowo-internetowych, prezentuje się następująco:

  • 35 GB za 60 zł netto miesięcznie;
  • 120 GB za 90 zł netto miesięcznie;
  • 180 GB za 120 zł netto miesięcznie.
Plus taryfy 5G

Taryfy internetowe:

  • 600 GB za 100 zł netto miesięcznie;
  • 1200 GB za 200 zł netto miesięcznie.
Plus taryfy 5G

Podobnie jak w przypadku taryf indywidualnych, po przekroczeniu pakietu danych następuje ograniczenie transferu do 1 mb/s.

Nie da się ukryć, że nowe taryfy Plusa do najtańszych nie należą. Czy duże paczki danych i możliwość korzystania z 5G przekona klientów do skorzystania z nich? Przekonamy się już w najbliższych miesiącach.