Plush: dużo gigabajtów internetu 5G w dobrej cenie. Dla studentów i nie tylko

Plush: dużo gigabajtów internetu 5G w dobrej cenie. Dla studentów i nie tylko

Wrzesień i październik to miesiące, w których wzrasta zainteresowanie mobilnym dostępem do internetu. Dzieje się tak, przede wszystkim, za sprawą rozpoczynającego się roku szkolnego i akademickiego. Jak wiadomo, współczesny uczeń, czy student, bez internetu czuje się jak bez ręki. Wybierając spośród dostępnych ofert, warto przyjrzeć się temu, co właśnie dzisiaj zaprezentował Plus pod marką Plush.

Dużo internetu w korzystnej cenie, jest też 5G

Wraz z nastaniem miesiąca września, oferta internetu mobilnego 5G w ramach marki Plush rozszerzyła się o dwa, zupełnie nowe pakiety. Z obydwu wariantów można korzystać w ramach umowy na czas nieokreślony, co jest szczególnie istotne zwłaszcza dla studentów.

Z całą pewnością, najciekawszą nowością jest abonament kosztujący 60 złotych. W tej cenie otrzymać można pakiet internetu o wielkości 200 GB oraz dostęp do serwisu Tidal przez 24 miesiące. Co istotne, do 29 grudnia, będzie można korzystać z promocyjnego dostępu do sieci 5G. W sam raz, by samodzielnie przekonać się o jej możliwościach.

Plush cennik internetu

Zdecydowanie mniej korzystnie prezentuje się tańsza opcja, w której w cenie 30 złotych miesięcznie można otrzymać pakiet danych o wielkości 40 GB. Niestety, nie uświadczymy tu ani 5G, ani Tidala.

Dla tych, którzy właśnie wybierają się na studia, bądź szukają internetu mobilnego z dużą paczką danych w dobrej cenie, najlepiej bez podpisywania umowy na czas określony, nowa propozycja Plush wydaje się być skrojona na miarę. Dodatkowy dostęp do serwisu z muzyką czy 5G tylko potęgują jej atrakcyjność.

Skorzystacie?