Wakacyjna promocja w Plusie: smartfon z 5G jeszcze nigdy nie był tak tani, a do tego garść gratisów!

Wakacyjna promocja w Plusie: smartfon z 5G jeszcze nigdy nie był tak tani, a do tego garść gratisów!

Upały, jakie towarzyszą nam od kilku dni musiały spowodować prawdziwą eksplozję dobrych nastrojów wśród pracowników operatora sieci Plus. W ramach najnowszej oferty promocyjnej można nabyć smartfon z 5G tak korzystnie, jak jeszcze nigdy do tej pory!

Z okazji zbliżających się wakacji szkolnych (to już w piątek!) operator sieci Plus przygotował garść promocji dla nowych i dotychczasowych klientów, spośród których najciekawsza zasługuje na szczególną wzmiankę. Oto bowiem dwa smartfony, dostępne w Polsce na wyłączność właśnie w Plusie, objęte zostały atrakcyjnymi obniżkami cenowymi, a decydując się na ich zakup w sklepie internetowym operatora, można liczyć na dodatkową garść gratisów!

POCO M3 Pro 5G i Oppo A74 5G znacznie taniej i z fajnymi gratisami!

Gwiazdami nowej promocji Plusa są dwa smartfony z 5G, których codzienne ceny nie należą do wygórowanych. Za POCO M3 Pro 5G trzeba zapłacić 1009 złotych, a Oppo A74 5G kosztuje 1117 złotych. W ofercie promocyjnej, ceny wspomnianych smartfonów prezentują się następująco:

  • POCO M3 Pro 5G kosztuje 799 złotych, w zestawie z zegarkiem Xiaomi Mi Watch Lite za 1 złoty.
  • Oppo A74 5G kosztuje 899 złotych, w zestawie z słuchawkami bezprzewodowymi Oppo Enco W11 za 1 złoty.

Nie potrzebujesz zegarka ani słuchawek? Decydując się na zakup jednego z tych urządzeń w sklepie internetowym Plusa, w terminie od 21 czerwca do 12 lipca, otrzymać można następujące gratisy:

  • POCO M3 Pro 5G: kod do odbioru głośnika Bluetooth Xiaomi za 1 złoty oraz voucher do sklepu Decathlon o wartości 100 złotych.
  • Oppo A74 5G: voucher do sklepu Decathlon o wartości 200 złotych.
Plus 5G promocja

Podpisujesz albo przedłużasz umowę? Łap paczkę danych na wakacje!

Przygotowując oferty promocyjne, Plus nie zapomniał również o tych, którzy nie decydują się na zakup nowego sprzętu. Decydując się na przedłużenie bądź podpisanie nowej umowy, o wartości zobowiązania nie mniejszej niż 49,99 złotych miesięcznie, otrzymać można paczkę danych o wielkości 150 GB, ważną przez trzy pełne okresy rozliczeniowe.

Plus 5G Promocja

Jej włączenia można dokonać poprzez wysłanie SMSa na numer 80123, o treści 150 GB. Aktywacji pakietu danych można dokonać do 30 września 2021 roku.

799 złotych za smartfon z 5G i ciekawe gratisy? Brzmi naprawdę bardzo dobrze!

Pełna lista obowiązujących promocji i niezbędne regulaminy dostępne są na stronie internetowej operatora.