Xiaomi wybrało wakacje nad polskim morzem. Tu ich spotkacie

Xiaomi wybrało wakacje nad polskim morzem. Tu ich spotkacie

Wakacje to czas, w którym pustoszeją ulicę Warszawy, Krakowa, Poznania czy Wrocławia, a zapełniają się, do granic wytrzymałości, popularne alejki Mielna, Świnoujścia czy Krynicy Morskiej. Razem z turystami, nad polskie morze wybrało się Xiaomi. Spotkacie je, jakby inaczej, na plaży!

Największe marki zawsze chcą być jak najbliżej swoich klientów, dlatego w nadmorskich miejscowościach co krok potykamy się o doskonale rozpoznawane logotypy. Spotkamy je nie tylko wzdłuż zatłoczonych dróg dojazdowych do najpopularniejszych kurortów, ale też wzdłuż wspomnianych ścieżek spacerowych czy na samej plaży. Właśnie tam, ze swoimi letnimi salonami, rozlokowało się Xiaomi.

Przystań Xiaomi zaprasza nad morze!

Wspomniana w nagłówku Przystań Xiaomi to mobilna strefa rozrywki, w której można zapoznać się z możliwościami wybranych produktów Xiaomi, a część z nich, nabyć na własność. To jednak nie tylko możliwość przetestowania i zakupu asortymentu chińskiej marki, ale też okazja do przeżycia wakacyjnej przygody.

Odwiedzający Przystań Xiaomi mogą wziąć udział w prostych konkursach z ciekawymi nagrodami, takimi jak piłki, torby plażowe czy zimne napoje. Na terenie punktu będzie można również…zrobić szybkie pranie!

Ekspozycji towarów Xiaomi towarzyszyć będą również liczne atrakcje. Wśród nich warsztaty jogi, zumby, piłeczkowy labirynt, gigantyczna jenga, zawody w limbo i gra w bule.

Przystań Xiaomi fot. Xiaomi
fot. Xiaomi

Tu spotkacie Xiaomi na wakacjach

Przystań Xiaomi przyjmuje ciekawych atrakcji turystów przez 54 dni, podczas których rozdane zostanie przeszło 15 000 upominków! Warto zatem odwiedzić chińską firmę, choćby na chwilę. Spotkacie ich w następujących kurortach:

  • Międzyzdroje (od 2 do 11 lipca);
  • Kołobrzeg (od 16 do 25 lipca);
  • Łeba (od 30 lipca do 15 sierpnia);
  • Władysławowo (od 20 sierpnia do 31 sierpnia).

W imieniu Xiaomi, zapraszamy serdecznie!