realme Techlife Robot Vacuum już w sprzedaży w Polsce. Na start atrakcyjne dodatki!

realme Techlife Robot Vacuum już w sprzedaży w Polsce. Na start atrakcyjne dodatki!

Gdy informowaliśmy o rychłym wprowadzeniu na polski rynek odkurzacza realme Techlife Robot Vacuum podkreślaliśmy, że może oferować bardzo wiele użytecznych funkcji w atrakcyjnej cenie. Wszystko to doczekało się potwierdzenia w rzeczywistości – to bardzo ciekawy odkurzacz, który nie zrujnuje domowego budżetu.

Wszystkich zainteresowanych specyfikacją realme Techlife Robot Vacuum zapraszam do artykułu, w którym opisywaliśmy jego premierę. W tym miejscu wspomnę jedynie o jego najistotniejszych zaletach. Należą do nich, w szczególności, laserowy czujnik LiDAR, akumulator o pojemności 5200 mAh, pojemnik na kurz o pojemności 600 ml i cichy silnik, którego głośność w trybie nocnym to zaledwie 55 dB.

Co z tym mopowaniem?

Odkurzacz realme Techlife Robot Vacuum ma również funkcję mopowania. Dostępna jest, jak potwierdziliśmy u producenta, po zakupie dodatkowego zbiornika na wodę i kurz, oraz zestawu szczotek mopujących. Na szczęście, pierwszych kupujących ten problem nie dotyczy. Od momentu oficjalnego wejścia do sprzedaży w Polsce, odkurzacz realme będzie sprzedawany wraz z zestawem do mopowania, w skład którego wchodzi wspomniany zbiornik oraz 12 nakładek mopujących (10 jednorazowych, 2 wielorazowe).

realme Techlife Robot Vacuum już w sprzedaży w Polsce. Na start atrakcyjne dodatki!

Niestety, nie mamy informacji, do kiedy odkurzacz będzie sprzedawany wraz z zestawem do mopowania.

Cena, dostępność

realme informuje, że odkurzacz Techlife Robot Vacuum dostępny jest w sklepach realme.pl i realmeshop.pl w cenie 1299 złotych. Przyznam szczerze, że w tej cenie, takie możliwości to naprawdę interesująca opcja.

Jak sprawdzi się w praktyce? To intensywnie sprawdza dla Was Paweł. Recenzja już wkrótce.

Aktualizacja:

Zgodnie z informacjami pozyskanymi od producenta, zestaw do mopowania będzie dodawany do odkurzacza przez cały czas oficjalnej dystrybucji.