robojet focus
fot. RoboJet

RoboJet Focus – polski odkurzacz teraz w korzystnej cenie

RoboJet Focus to jeden z ciekawszych inteligentnych odkurzaczy, jakie można kupić w cenie poniżej 2000 złotych. Teraz dostępny jest jeszcze taniej.

RoboJet – Polak też potrafi!

O firmie RoboJet słychać zdecydowanie rzadziej niż o iRobot czy Xiaomi, jednak jej produkty z pewnością zasługują na uwagę. To polski producent z siedzibą w Warszawie, który sprzedażą robotów odkurzających zajmuje się od 2011 roku. Trzon działalności RoboJet stanowią odkurzacze, choć na stronie internetowej producenta znajdziemy również urządzenia do mycia okien.

robojet focus
fot. RoboJet

Niewielki rozmiar, spore możliwości

RoboJet Focus to odkurzacz o wysokości 7,5 cm, co sprawia, że posprząta nawet trudno dostępne miejsca. Niewielka wysokość nie oznacza jednak niewielkich możliwości, a wręcz przeciwnie! Po czyszczonej powierzchni porusza się z wykorzystaniem kamery o wysokiej rozdzielczości działającej w technologi VSLAM, pozwalającej na jednoczesne lokalizowanie urządzenia i mapowanie terenu. Dzięki temu, że odkurzacz potrafi tworzyć mapy pomieszczeń, odkurzanie jest dokładniejsze, a sam proces sprzątania szybszy nawet o 24% w miarę użytkowania urządzenia.

Wbudowana bateria o pojemności 3200 mAh pozwala na jednorazowe uprzątnięcie obszaru nawet 150 m2, mimo wysokiej mocy ssącej (2500 Pa).

robojet focus
fot. RoboJet

RoboJet Focus może, w zależności od preferencji użytkownika, tylko odkurzać albo jednocześnie odkurzać i przecierać na mokro – w zestawie znajdują się zbiorniki na nieczystości dla obydwu wariantów. Hybrydowy pojemnik zmieści 370 ml wody i 300 ml kurzu, jednofunkcyjny: 600 ml kurzu.

Teraz jeszcze taniej

Sugerowana cena detaliczna RoboJet Focus to 1790 złotych. W sklepie Media Expert, dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego, można ją obniżyć do poziomu 1669 złotych, oszczędzając tym samym ponad 100 zł. Kod rabatowy uprawniający do otrzymania zniżki to ME-27-02-04, a oferta odkurzacza dostępna jest w tym miejscu.

robojet focus
fot. RoboJet

Za niecałe 1700 złotych można stać się posiadaczem urządzenia, które pomoże w uprzątnięciu podłóg bez konieczności samodzielnego odkurzania. Propozycja z pewnością warta przemyślenia.