Roborock S5 Max i S6 Pure w kuszącej cenie!

Roborock S5 Max i S6 Pure w kuszącej cenie!

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Choć do właściwego dnia zostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, niektórzy już odkrywają karty z promocjami. Na jednej z nich znalazł się bardzo ciekawy robot odkurzający – Roborock S5. Kilkaset złotych taniej.

Roborock S5 Max – idealny robot sprzątający dla początkujących

Odkurzacz Roborock S5 Max oferuje wszystko to, czego oczekiwać może początkujący entuzjasta rozwiązań inteligentnego domu. Precyzyjne sprzątanie wnętrza z wirtualnymi barierami, wysoką siłę ssania i długi czas pracy na baterii uzupełnia funkcja mopowania, przydatna zwłaszcza wtedy, gdy w naszych wnętrzach znajdują się zarówno dywany, jak i panele, drewno czy ceramika.

Promocja startuje już wkrótce

Robot odkurzający dostępny będzie na Allegro, w cenie 1349 złotych. To o 300 złotych taniej, niż wynosi jego sugerowana cena detaliczna. Promocja, automatycznie, czyni go jednym z ciekawszych wyborów, zwłaszcza dla tych, którzy dopiero przymierzają się do zakupu swojego pierwszego, inteligentnego odkurzacza.

Roborock S5 Max dostępny będzie, we wspomnianej cenie, od godziny 20:00 dnia 25 listopada (już dziś!). Promocja obejmuje 730 sztuk odkurzacza, dlatego lepiej nie zwlekać z decyzją.

Roborock S5 Max

Link do promocyjnej aukcji dostępny jest tutaj.

Aktualizacja 25.11 g. 20:30

Wszystkie odkurzacze zostały sprzedane.

Aktualizacja 26.11 g. 10:30

27 listopada, w aukcjach Allegro, również pojawi się robot sprzątający. Tym razem jest to testowany przez nas Roborock S6 Pure. Kosztował będzie 1349 złotych. Do promocyjnej sprzedaży przeznaczono jedynie 300 sztuk, dlatego chętni powinni uważnie obserwować Allegro. Aukcja dostępna jest tutaj.