Roborock S7

Europejska premiera Roborock S7: taniej w przedsprzedaży!

Jeden z najciekawszych robotów sprzątających, jakie pojawią się w najbliższym czasie na półkach sklepowych już można zamawiać w przedsprzedaży. Roborock S7 to konstrukcja, której z całą pewnością warto przyjrzeć się bliżej.

Na rynku inteligentnych odkurzaczy robi się coraz ciaśniej. Nie dziwi zatem fakt umieszczania przez producentów coraz to nowszych technologii w produkowanych urządzeniach oraz ich ciągłe udoskonalanie. Sztandarowym przykładem takich zmian może być Roborock S7. Jego możliwości znacznie wybiegają poza to, co oferuje przeciętny odkurzacz.

Technologia soniczna i precyzyjne mapowanie pomieszczeń

Roborock S7 wykorzystuje doskonale znaną ze szczoteczek elektrycznych technologię soniczną po to, by proces mopowania nie polegał jedynie na przetarciu podłogi, a jej niemal szorowaniu. Nawilżona ścierka drga z prędkością 3000 razy na minutę, zapewniając znacznie większą dokładność sprzątania na mokro, niż w przypadku odkurzaczy mopujących z nieruchomą powierzchnią czyszczącą.

Odkurzacz został wyposażony w skaner LiDAR, pozwalający na precyzyjną nawigację po sprzątanych pomieszczeniach, a dzięki rozbudowanej pamięci lokalizacji robot może zapamiętać aż cztery piętra.

Co istotne, w najbliższym czasie funkcjonalność Roborock S7 zostanie rozszerzona o dedykowaną stację odbierającą nieczystości, dzięki czemu jego obsługa będzie jeszcze mniej czasochłonna, niż w momencie zakupu.

Roborock S7

Roborock S7 – w przedsprzedaży taniej

W dniach od 24 do 29 marca 2021 roku trwa przedsprzedaż odkurzacza Roborock S7, prowadzona na stronie internetowej geekbuying.pl. Decydując się na wcześniejszy zakup można otrzymać kupon rabatowy o wartości 200 złotych, który obniży cenę odkurzacza do poziomu 1929 złotych. Kupon dostępny jest na tej stronie internetowej.

Odkurzacze zakupione w ramach przedsprzedaży trafią do klientów po 16 kwietnia 2021 roku.