Stacja opróżniająca odkurzacza Roborock S7 już jest dostępna. Na start w lepszej cenie

Stacja opróżniająca odkurzacza Roborock S7 już jest dostępna. Na start w lepszej cenie

Od momentu premiery odkurzacza Roborock S7 czekaliśmy na debiut akcesorium, które sprawi, że jego codzienna obsługa stanie się znacznie wygodniejsza. Nareszcie czekanie dobiegło końca – dedykowana stacja opróżniająca już czeka na pierwszych nabywców. W atrakcyjnej promocji.

Sam Roborock S7 to jeden z najlepszych odkurzaczy na rynku, o czym świadczy nie tylko kompletność wyposażenia i szerokie spektrum możliwości, ale też dość wysoka cena, wynosząca na co dzień około 2500 złotych. Jego i tak imponujące możliwości można rozszerzyć jeszcze bardziej, decydując się na zakup dedykowanej stacji opróżniającej.

Parametry stacji, podobnie jak samego odkurzacza, również są imponujące. Producent deklaruje, że dzięki sporej pojemności zbiorników na kurz (cyklon albo standardowy, papierowy worek) interwencja użytkownika wymagana będzie nie częściej niż raz na sześć tygodni.

O użytkowanie akcesorium nie muszą się martwić również alergicy. Dzięki zastosowanym filtrom wychwytywane są cząsteczki o wielkości nawet 0,3 mikrona, przez co dokładność filtracji wynosi imponujące 99,99%.

Roborock S7 stacja opróżniająca
fot. Roborock

Stacja opróżniająca Roborock S7 – cena, dostępność

Stacja opróżniająca do odkurzacza Roborock S7 dostępna jest w sklepie geekbuying.pl w opcji z natychmiastową wysyłką. Jej cena to 1599 złotych, jednak pierwszych 1000 klientów będzie mogło kupić ją znacznie taniej – za 1359 złotych. Dostępne są obydwie wersje kolorystyczne, korespondujące z wykończeniem odkurzacza – czarna i biała.

Roborock S7 stacja opróżniająca
fot. Roborock

Teraz, gdy stacja opróżniająca jest już dostępna w sprzedaży, liczba zadowolonych klientów, którzy nabyli odkurzacz Roborock S7 powinna rosnąć w bardzo szybkim tempie.