Mieszkasz w Kielcach albo okolicach? Już w ten weekend urządzenia Xiaomi kupisz na miejscu i znacznie taniej!

Mieszkasz w Kielcach albo okolicach? Już w ten weekend urządzenia Xiaomi kupisz na miejscu i znacznie taniej!

Sieć sklepów stacjonarnych Xiaomi Store rośnie jak na drożdżach. Kolejna placówka już za kilka dni otworzy się w kieleckiej galerii Echo. Nie zapomniano, by z tej okazji przygotować sporo atrakcyjnych promocji.

Mimo, że sprzedaż przez internet przeżywa w ostatnich miesiącach prawdziwy rozkwit, niektórzy z nas, w dalszym ciągu, wolą korzystać z obsługi w sklepach stacjonarnych. Choć najwięksi producenci wydają się rzucać coraz większe siły na internetowy rynek, nie zapominają o placówkach zlokalizowanych, chociażby, w centrach handlowych, gdzie znów zaglądamy chętnie i często.

O klienta, który woli zaopatrywać się w sklepach stacjonarnych, dba również firma Xiaomi i prowadzone przez nią, autoryzowane sklepy Xiaomi Store. Kolejny z nich, już 26 czerwca, otworzy się w Kielcach, na terenie Galerii Echo.

Xiaomi Store w Galerii Echo Kielce – jakie promocje?

Wśród przygotowanych na otwarcie promocji, szczególnie ciekawie wyglądają te dotyczące urządzeń inteligentnego domu. Warto zwrócić uwagę, przede wszystkim, na:

  • robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro za 999 złotych (przecena z 1599 złotych);
  • odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 za 799 złotych (przecena z 1299 złotych);
  • Telewizor Xiaomi Mi HD TV 4A 32 cale za 699 złotych (przecena z 1099 złotych);
  • wagę Xiaomi Mi Smart Scale 2 za 39 złotych (przecena z 69 złotych);
  • hulajnogę Xiaomi Mi Scooter Pro 2 za 1799 złotych (przecena z 2399 złotych).
Salon Xiaomi Store Kielce fot. Xiaomi
fot. Xiaomi

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w sklepie Xiaomi Store w Kielcach, w dniach od 26 do 27 czerwca (niedziela jest niedzielą handlową). Liczba promocyjnych egzemplarzy jest ograniczona, a każdy klient może kupić tylko jedną sztukę towaru objętego promocją.

Dodatkowo, pierwszych 150 klientów uhonorowanych zostanie okolicznościową koszulką, a ci, którzy zdecydują się na zakupy za więcej niż 2000 złotych, otrzymają kartę podarunkową o wartości 100 złotych, na następne zakupy.

Pełna lista okazji dostępna jest na dedykowanej stronie internetowej. Zapraszamy do Kielc!