Premiera Samsunga Galaxy A51 5G w nowej ofercie Plusa!

Premiera Samsunga Galaxy A51 5G w nowej ofercie Plusa!

Do oferty telefonicznej operatora sieci komórkowej dołączył nowy model smartfona – Samsung Galaxy A51 5G. Czy klienci będą nim zainteresowani?

Najnowszy model ze stajni Samsunga, a zastosowanie sieci 5G

Już sama nazwa najnowszego telefonu koreańskiego giganta stara się nam przekazać, że smartfon ma zaimplementowaną obsługę sieci 5G. Oprócz użycia najnowszych standardów sieciowych telefon wyróżnia się dość mocną specyfikacją sprzętową. Najnowszy model telefonu jest dostępny wyłącznie w sieci Plus i jest to pierwsze urządzenie tej klasy w ofercie operatora. Jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i w rozwiązaniach biznesowych.

Co piszczy w środku? Specyfikacja techniczna najnowszego  Samsunga Galaxy A51 5G

Telefon komórkowy jest wyposażony w najnowszy niesamowicie wydajny, ośmiordzeniowy procesor Exynos 980. Powiększono także pamięć operacyjną smartfona, w stosunku do jego poprzedników – 6 gigabajtów pamięci RAM, aby umożliwić płynne i bezawaryjne działanie aplikacji. Na uwagę zasługuje także bateria najnowszego Samsunga Galaxy A51 5G.

A51
Źródło grafiki: Samsung

Tym razem koreański gigant zaimplementował ogniwa o pojemności aż 4500 mAh, a wszystko z dodatkową funkcją szybkiego ładowania baterii (15W). Najnowszy model Samsunga został wyposażony w spory, bo 6,5-calowy wyświetlacz Infinity-O Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala, pracujący w rozdzielczości Full HD+ (2400×1080 pikseli) ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych, który zajmuje prawie całą powierzchnię telefonu – ograniczono grubość ramek.

Jakie możliwości posiada debiutant Samsunga w sieci Plus?

Dzięki wytrzymałej i pojemnej baterii 4500 mAh (z obsługą ładowania przewodowego o mocy 15 W) telefon pozwala nam na długą i znaczną eksploatację. Nie powinniśmy się obawiać, że rozładuje się w parę godzin. Samsung zastosował też spory wyświetlacz Infinity-O Super AMOLED, który pozwoli nam w pełnym zakresie czerpać radość z oglądania telewizji internetowej z niesamowicie ostrym obrazem i odwzorowaniem barw.

Została także zaimplementowana funkcja Super Steady, odpowiada ona za stabilizację obrazu podczas nagrywania. Wyklucza to konieczność używania dodatkowych stabilizatorów, tak zwanych gimbali. Wreszcie zastosowanie obsługi 5G pozwala nam na szybki dostęp do większych treści, filmów na YouTube czy filmów na platformach strewamingowych. Całość zabezpieczona jest przez autorski system Samsunga – Samsung Knox oraz wspomniany czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem.

Koszty najnowszego Samsunga Galaxy A51 5G w ofercie Plusa

Telefon jest dostępny już od ceny 99 złotych z abonamentem w wysokości 56 złotych na 36 miesięcy dla klientów indywidualnych lub 99 złotych z VAT oraz abonamentem 56 złotych z VAT na taki sam okres rozliczeniowy dla klientów biznesowych.

W obu przypadkach poleca się jednak wykupienie wyższego pakietu optymalnego do korzystania z sieci 5G. Urządzenie w wariancie zakupu bez umowy wycenione zostało na około 2100 złotych. O smartfonie wspominali również redaktorzy portalu Tabletowo. Zachęcamy również do lektury tekstu o dostępności sieci 5G w ofercie Plush na kartę.

Źródło grafiki głównej: Samsung