Galaxy SmartTag (źródło:

Samsung odblokował promocję i cena SmartTaga znacząco spadła!

Kody rabatowe na wybrane produkty Samsung, które odblokowano podczas dedykowanego wydarzenia w mediach społecznościowych już działają. Wśród nich pojawił się kod obniżający cenę lokalizatora SmartTag.

Ostatnie dni to czas, w którym o lokalizatorach łączących się ze smartfonami jest naprawdę głośno. Stało się tak, przede wszystkim, za sprawą prezentacji i wysyłki takiego produktu od Apple. W medialnym szumie rozpętanym przez amerykańską firmę, mogliśmy nieco zapomnieć o tym, że swój lokalizator zaprezentował również Samsung i zrobił to sporo wcześniej, niż konkurencja.

SmartTag, bo o nim właśnie mowa, trafił do sprzedaży w Polsce w cenie 149 złotych. Obecnie istnieje jednak możliwość nabycia go znacznie taniej. To pokłosie wydarzenia, jakie zorganizowano na profilu firmy Samsung w serwisie TikTok. To właśnie tam odblokowano kody uprawniające do otrzymania zniżek a wybrane produkty z oferty Koreańczyków.

Samsung Galaxy SmartTag tańszy o 35 złotych! Jak zdobyć zniżkę?

Ogłoszona na TikToku promocja obejmuje smartfon Samsung Galaxy S21 (400 złotych taniej), Słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro (100 złotych taniej) oraz lokalizator SmartTag (35 złotych taniej).

Samsung Galaxy SmartTag promocja

By ten ostatni zdobyć w cenie 114 złotych należy posłużyć się kodem rabatowym smarttag. Kod obowiązuje w oficjalnym sklepie internetowym marki Samsung oraz u partnerów handlowych: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom i Komputronik.

Samsung Galaxy SmartTag promocja

Czasu na podjęcie decyzji o zakupie lokalizatora zostało niewiele – korzystna promocja obowiązuje tylko do 11 maja, a liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona. Niemniej, zbliżające się nieuchronnie letnie wyjazdy to idealna okazja ku temu, by o skuteczności lokalizatora przekonać się w praktyce.