Samsung: kup telewizor, soundbar dostaniesz gratis!

Samsung: kup telewizor, soundbar dostaniesz gratis!

Decydując się na zakup jednego z objętych promocją telewizorów marki Samsung, można otrzymać soundbar gratis. Trzeba się jednak spieszyć – promocja trwa tylko tydzień!

Już za kilka dni walentynki. Większość z nas, święto zakochanych spędzi w domowym zaciszu, w towarzystwie najbliższej osoby. Romantyczne chwile można uprzyjemnić sobie, na przykład, oglądając film. Jeśli akurat planujecie zmianę telewizora, to właściwy moment. Samsung, do wybranych modeli, dodaje gratis soundbar.

Doskonały obraz w parze z bardzo dobrym dźwiękiem

Telewizory QLED, objęte ofertą promocyjną, słyną ze świetnej jakości obrazu. By wrażenia z oglądania były jak największe, pięknemu obrazowi powinien towarzyszyć jak najlepszy dźwięk. Owszem, głośniki wbudowane w telewizor są, co do zasady, po prostu OK, jednak soundbar to zupełnie inny poziom.

Odczujemy go, w szczególności, w filmach, w których pierwsze skrzypce gra muzyka albo efekty specjalne. Soundbar pozwoli nadać im zdecydowanie większej głębi, niejako przenosząc widza w samo centrum wydarzeń.

Samsung Q60T fot. Samsung
fot. Samsung

Telewizory Samsung QLED objęte promocją

W ramach promocji, darmowy soundbar można otrzymać kupując jeden z poniższych telewizorów:

  • Samsung QLED Q70T
  • Samsung QLED Q60T
  • Samsung Crystal UHD TU700x
  • Samsung Crystal UHD TU800x
  • Samsung Crystal UHD TU85xx

Zakup telewizora Samsung QLED Q70T premiowany jest soundbarem Q70T, a pozostałych – T550.

Samsung Q60T fot. Samsung
fot. Samsung

Promocja ograniczona czasowo

By skorzystać z oferty należy się pospieszyć – trwa tylko do końca bieżącego tygodnia, tj. do 14 lutego. Promocyjne zestawy dostępne są u wybranych partnerów handlowych firmy Samsung, oraz w salonach Samsung Brand Store.