Samsung Neo QLED

Samsung Neo QLED – nowe telewizory trafiają do Polski

Samsung wprowadza do Polski swoje nowe telewizory Neo QLED. Konstrukcje wykorzystują podświetlenie Quantum Mini LED oraz procesor koreańskiego producenta oznaczony jako AI Neo Quantum. Każdy z telewizorów w ramach opisywanej serii został wyposażony w algorytmy sztucznej inteligencji.

Samsung chwali się, iż jego nowe telewizory z serii Neo QLED, to zupełna rewolucja w podejściu do domowego ekranu. Koreańczycy w swoim sprzęcie łączą najnowsze technologiczne osiągnięcia wraz z funkcjonalnością i minimalistycznym wzornictwem.

Samsung Neo QLED – siedem nowych modeli w Polsce

W serii telewizorów Neo QLED od Samsunga znajdziemy zupełnie nowe źródło światła, czyli diody Mini LED. Koreańczycy dodali także autorską technologię Quantum Dot, która ma odpowiadać za sterowanie podświetleniem. Oprócz tego, na pokładzie telewizorów znajdziemy specjalny procesor AI Neo Quantum, który wykorzystuje do działania algorytmy sztucznej inteligencji.

Nie zabrakło także dostępu do popularnych aplikacji oraz wielu trybów wyświetlania obrazu, które zostały domyślnie predefiniowane przez samego producenta.

Telewizory Samsung Neo QLED trafiły do przedsprzedaży – w jej ramach producent oferuje także dodatkowe korzyści. To, między innymi, trzyletnia ochrona Samsung GUARD warta 2550 złotych. W przedsprzedaży znajdziemy takie modele, jak Samsung Neo QLED 4K QN85, QN91 oraz Neo QLED 8K QN800.

Każdy z telewizorów dostępny jest w kilku wariantach z różną przekątną ekranu. Wysyłka zamówień do klientów rozpocznie się w pierwszej połowie kwietnia.