oczyszczacz powietrza samsung

Kup oczyszczacz powietrza Samsung, dostaniesz gratis

Okres zimowy nie sprzyja wysokiej jakości powietrza, w szczególności w większych miastach w naszym kraju. Warto więc zadbać o to, czym oddychamy w domu. Dzięki promocji organizowanej przez Samsunga, przy zakupie oczyszczacza powietrza, można otrzymać nawet dwa dodatkowe filtry za darmo i oddychać spokojnie przez całą zimę.

Jak radzić sobie ze słabą jakością powietrza?

Jak wspomniałem wcześniej, nadejście zimy wiąże się, niestety, z niską jakością powietrza na zewnątrz. Problem zazwyczaj nasila się w dużych miastach, gdzie zanieczyszczenia związane z ogrzewaniem mieszają się ze spalinami samochodowymi.

Warto w takiej sytuacji zadbać o czyste powietrze w naszym domu. Jego jakość wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie, samopoczucie i jakość snu. Najlepszym rozwiązaniem zazwyczaj jest zakup oczyszczacza powietrza, który monitoruje na bieżąco ilość szkodliwych cząsteczek i substancji unoszących się w pomieszczeniu i skutecznie eliminuje większość z nich.

oczyszczacz powietrza samsung
(fot. Samsung)

Specjalny prezent przy zakupie oczyszczacza powietrza Samsung

Osoby, które zdecydują się na zakup oczyszczacza powietrza marki Samsung, mogą skorzystać ze specjalnej promocji i otrzymać nawet dwa dodatkowe filtry w prezencie. Jak skorzystać z oferty?

Między 5 grudnia 2021 roku a 28 lutego 2022 roku należy zakupić oczyszczacz powietrza Samsung biorący udział w promocji. Następnie, należy podzielić się opinią o oczyszczaczu na jednej ze stron:

  • tlendobry.pl
  • strona sklepu, w którym zakupiono oczyszczacz
  • strona porównywarki cenowej

Opinia musi zawierać wystawioną ocenę w skali od 1 do 5, mieć długość minimum 400 znaków oraz zawierać hashtag #akcjatlendobrysamsung w swojej treści. Po zamieszczeniu opinii należy zrobić zrzut ekranu lub zdjęcie, na którym widać jej treść. Potrzebne będą również: skan dowodu zakupu, zdjęcie opakowania oczyszczacza powietrza oraz zdjęcie wyciętej tabliczki znamionowej z kodem seryjnym urządzenia.

Po zamieszczeniu opinii i zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów, należy zarejestrować zakup na stronie promocji, korzystając ze swojego konta Samsung Account. Jeśli zgłoszenie zostanie pozytywnie zweryfikowane, otrzymamy odpowiedni filtr do naszego nowego oczyszczacza całkowicie za darmo.

W przypadku zakupu modelu AX90R7080WD/EU, otrzymamy zestaw dwóch filtrów zamiast jednego. Dzięki temu, nie trzeba się martwić zakupem kolejnego filtra przez cały sezon.

Promocja obejmuje oczyszczacze powietrza zakupione pomiędzy 5 grudnia 2021 roku a 28 lutego 2022 roku, zarejestrowane na stronie promocji najpóźniej do 14 marca 2022 roku.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji oraz na stronie tlendobry.pl.