Myślisz nad zakupem pralki bądź suszarki? Cashback od Samsunga to solidny argument

Myślisz nad zakupem pralki bądź suszarki? Cashback od Samsunga to solidny argument

Do promocji, w ramach których część środków przeznaczonych na zakup danego urządzenia wraca na nasze konto, zdążyliśmy się już przyzwyczaić, zwłaszcza w przypadku smartfonów, tabletów czy sprzętu fotograficznego. A gdyby tak odzyskać sporą sumę gotówki wydaną na AGD, takie jak pralka czy suszarka? To możliwe, o ile skorzystamy z najnowszej promocji Samsunga.

Zasady promocji, o której mowa, są bardzo proste. Wystarczy, że w dniach od 6 września do 17 października zakupimy jedną z pralek bądź suszarek objętych promocją, a następnie, nie później niż przez 21 dni od dokonania transakcji, wykonamy wszystkie, niezbędne kroki wymagane do odebrania bonusu. Jest ich dwa:

  • zamieszczenie opinii o zakupionym produkcie na stronie internetowej samsung.pl, stronie sprzedawcy lub w porównywarce cenowej. Minimalna długość opinii to 400 znaków, a w jej treści powinien znaleźć się hashtag #AkcjaLaczProduktyDlaWygody;
  • rejestracja zakupu na stronie internetowej pralki.samsung.pl przy pomocy konta Samsung Account.

W promocji biorą udział urządzenia zakupione do dnia 17 października, co oznacza, że ostatnim dniem rejestracji zakupów jest 7 listopada 2021 roku. Dobrze jednak dokonać zakupu i rejestracji odpowiednio wcześniej – liczba zwrotów jest ograniczona.

Samsung promocja na pralki i suszarki

Maksymalna kwota zwrotu, w przypadku zakupu jednego produktu (pralki albo suszarki) to 500 złotych. W przypadku, gdy zdecydujemy się na zakup obydwu tych urządzeń, bonus zsumuje się, dzięki czemu możemy otrzymać nawet 1000 złotych zwrotu na konto.

Wypłata zwrotów potrwa do 13 stycznia 2022 roku. Pełna lista urządzeń objętych promocją dostępna jest w jej regulaminie.